Oasis Residence

Eladó családi ház
Polgárdi

+ 10 kép 1/13
48 207 381 Ft48.207 M Ft 741 652 Ft/m2
3 szoba
65 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 885 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 147
Fedor Ágnes
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ POLGÁRDIN – ÁLMAI OTTHONA VÁRJA ÖNT! Polgárdin egy 885 m²-es telken, új építésű, 65 m²-es családi ház eladó! A ház egyedi tervek alapján, helyszíni kivitelezéssel épül, rövid határidővel, és akár másik telekre is megépítik Önnek! Fontos tudnivalók: Modern téglaépítésű ház! Magas minőségű hőszigetelés – alacsony rezsi! Új, korszerű ablakok, jó hőszigeteléssel! Kényelmes, padlófűtéses fűtési rendszer kondenzációs gázkazánnal vagy akár hőszivattyús megoldással is megoldható! Tető: tartós, minőségi Bramac cserépfedés Az ár 41.707.381.-Ft + telek ára (jelenlegi telek ára: 6.500.000 Ft) Ha már van saját telke, a házat oda is felépítjük Önnek! Közművek: Áram a telek előtt, gáz és víz kb. 54 méterre található. (A közművesítés külön költség.) Jelen ár, fűtéskész állapotra értendő, kész állapotban is megvásárolható kb br. 120.000.-Ft/m2. (belső nyílászárók, festés, burkolatok, szerelvények, padlásfeljáró) Amennyiben a LIDO HOME által kínált POLGÁRDI CSALÁDI HÁZ, vagy bármely a kínálatunkban található CSALÁDI HÁZ felkeltette érdeklődését, hívjon bármikor a megadott telefonszámon. LIDO HOME-Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Polgárdin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Polgárdi m² ár
742 e Ft
406 e Ft -83%
Ennek az ára
Polgárdi átlagár
48.207 M Ft m Ft
39 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Polgárdi

Eladó családi házak a környékről

Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Mór
Eladó családi ház

Mór

110 M Ft
12 szoba
340 m²
Polgárdi
Eladó családi ház

Polgárdi

49.99 M Ft
3 szoba
80 m²
Polgárdi
Eladó családi ház

Polgárdi

195 M Ft
5 szoba
307 m²
Bicske, Baboshegy
Eladó családi ház

Bicske

26.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Polgárdi
Eladó családi ház

Polgárdi

195 M Ft
5 szoba
307 m²
Polgárdi
Eladó családi ház

Polgárdi

195 M Ft
5 szoba
307 m²
Polgárdi
Eladó családi ház

Polgárdi

55 M Ft
3 szoba
78 m²
Gánt, Gánti út
Eladó családi ház

Gánt

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
40 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

149 M Ft
2 + 2 szoba
150 m²
Kulcs
Eladó családi ház

Kulcs

180 M Ft
8 szoba
167 m²
Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Felcsút

32 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Polgárdi
Eladó családi ház

Polgárdi

195 M Ft
5 szoba
335 m²
Polgárdi
Eladó családi ház

Polgárdi

49 M Ft
5 szoba
109 m²
Polgárdi
Eladó családi ház

Polgárdi

195 M Ft
5 szoba
307 m²
Adony
Eladó családi ház

Adony

8 M Ft
2 szoba
30 m²
Csákvár, Kossuth utca
Eladó családi ház

Csákvár

76 M Ft
1 szoba
181 m²
Vértesacsa
Eladó családi ház

Vértesacsa

86 M Ft
3 + 1 szoba
123 m²
Bakonycsernye
Eladó családi ház

Bakonycsernye

39 M Ft
3 szoba
350 m²
Polgárdi
Eladó családi ház

Polgárdi

195 M Ft
5 szoba
335 m²
Csákvár
Eladó családi ház

Csákvár

29.9 M Ft
4 szoba
120 m²