Metrodom

Eladó családi ház
Pogány

+ 17 kép 1/20
110 000 000 Ft110 M Ft 550 000 Ft/m2
5 szoba
200 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 1221 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999162
Winklerné Kulcsár Melinda
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tágas családi ház mini garzon lakással eladó Pogányban Pécstől mindössze 6 km-rePécstől mindössze 6 km-re, Pogány csendes és nyugodt részén eladóvá vált egy belső kétszintes, rendkívül tágas családi ház, amely ideális választás nagycsaládosoknak, több generáció számára vagy akár vállalkozási célra is.Az ingatlan egyik különlegessége, hogy a főépület mellett egy különálló mini garzon lakás is tartozik hozzá, amely lakásként, irodaként, üzlethelyiségként vagy vendéglakásként is könnyedén hasznosítható.A ház elrendezéseEmeleti lakótér4 különálló, kifejezetten tágas hálószobafürdőszobaminden szobához saját erkély vanA szobák mérete az ingatlan egyik legnagyobb előnye: nagyon tágas, kényelmes életteret biztosítanak a család minden tagja számára.Földszinti lakótér21 m²-es konyhaétkező35 m²-es világos nappali, amely tökéletes helyszíne a családi együttléteknekMűszaki jellemzőkAz ingatlan az elmúlt években több korszerűsítésen is átesett:3 éve cserélt nyílászárók, redőnnyel felszerelveSzigetelt épület, szigetelt tető illetve bramac tető van az épületen3 éves kondenzációs gázkazánnapelem rendszer, amely az ingatlan teljes áramfogyasztását fedeziEnnek köszönhetően a ház fenntartási költsége rendkívül kedvező.Telek és melléképületekAz ingatlanhoz több praktikus kiegészítő is tartozik:garázsfedett kocsibeállónyári konyhagazdálkodásra alkalmas melléképületekÍgy az ingatlan gazdálkodásra vagy állattartásra is kiváló lehetőséget biztosít.ElhelyezkedésPogány Pécstől néhány perc autóútra található, mégis nyugodt, családias környezetet kínál.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

110000000 Ft

Referencia szám: HZ069150

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

5 szobás családi házak ára Pogányon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pogány m² ár
550 e Ft
571 e Ft 4%
Ennek az ára
Pogány átlagár
110 M Ft m Ft
102.3 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pogány

Eladó családi házak a környékről

Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Pogány
Eladó családi ház

Pogány

110 M Ft
5 szoba
200 m²
Egyházaskozár, Hatos Gusztáv utca
Eladó családi ház

Egyházaskozár

4.7 M Ft
3 szoba
79 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Pogány
Eladó családi ház

Pogány

110 M Ft
5 szoba
200 m²
Pogány
Eladó családi ház

Pogány

95 M Ft
5 szoba
250 m²
Pogány
Eladó családi ház

Pogány

95 M Ft
5 szoba
250 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Görcsöny, Hársfa utca
Eladó családi ház

Görcsöny

249 M Ft
5 szoba
270 m²
Pogány
Eladó családi ház

Pogány

95 M Ft
5 szoba
250 m²
Geresdlak, Flórián utca
Eladó családi ház

Geresdlak

15 M Ft
2 szoba
130 m²
Pogány
Eladó családi ház

Pogány

104 M Ft
2 + 4 szoba
129 m²
Pogány
Eladó családi ház

Pogány

95 M Ft
5 szoba
250 m²
Pogány
Eladó családi ház

Pogány

110 M Ft
5 szoba
200 m²
Pogány
Eladó családi ház

Pogány

104 M Ft
2 + 4 szoba
129 m²
Siklós, Külterület
Eladó családi ház

Siklós

61.5 M Ft
2 szoba
110 m²
Pécsvárad, Szilágypuszta
Eladó családi ház

Pécsvárad

189 M Ft
7 szoba
618 m²
Pécs, Meszesi lakóövezet, Pacca dűlő
Eladó családi ház

Pécs

16 M Ft
1 szoba
28 m²
Szentlőrinc, Bertalan püspök utca
Eladó családi ház

Szentlőrinc

85 M Ft
3 szoba
330 m²
Pogány
Eladó családi ház

Pogány

104 M Ft
2 + 4 szoba
129 m²
Pogány, Jókai Mór utca
Eladó családi ház

Pogány

65 M Ft
3 szoba
100 m²
Pogány
Eladó családi ház

Pogány

79.9 M Ft
3 + 1 szoba
102 m²
Pogány
Eladó családi ház