Oasis Residence

Eladó családi ház
Pécs, Ispitaalja

+ 15 kép 1/18
129 900 000 Ft129.9 M Ft 796 933 Ft/m2
5 szoba
163 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1624 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 454
Szilas Judit
Estate&More

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Pécs egyik szép mecseki részén, a Szőlő utcában kínálunk megvételre egy karakteres, örök panorámás vincellér házat!

A századfordulón épült, 163 m²-es téglaépület jelenleg nappali + 4 szobás kialakítású, azonban adottságainak köszönhetően könnyedén továbbgondolható akár amerikai konyhás nappali + 4 szoba + dolgozó + wellness/pinceborozó elrendezéssé is.

Az 1624 m²-es telken elhelyezkedő ingatlanhoz tágas pince, dupla garázs és hangulatos, természetközeli környezet tartozik. A házon történt felújítások: új cserépfedés, részleges szigetelés, villanyvezeték-csere és lélegző vakolat is készült. Fűtése gázkazánnal történik.

Ideális választás azoknak, akik nem tucatingatlant keresnek, hanem értéket, panorámát és lehetőséget egy helyen — akár otthonnak, akár vendéglátási célra.

Tehermentes, azonnal birtokba vehető!

Energetikai besorolás: H

További információért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

5 szobás családi házak ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ispitaalja m² ár
Pécs m² ár
797 e Ft
616 e Ft -29%
765 e Ft -4%
Ennek az ára
Ispitaalja átlagár
Pécs átlagár
129.9 M Ft m Ft
148.2 m Ft 12%
162.1 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Ispitaalja

Eladó családi házak a környékről

Siklós, Külterület
Eladó családi ház

Siklós

61.5 M Ft
2 szoba
110 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Magyarhertelend, Bokréta utca
Eladó családi ház

Magyarhertelend

24.9 M Ft
3 + 3 szoba
102 m²
Szentlőrinc, Bertalan püspök utca
Eladó családi ház

Szentlőrinc

85 M Ft
3 szoba
330 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

110 M Ft
4 szoba
287 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Pécs, Ürög, Szőlész dűlő
Eladó családi ház

Pécs

125 M Ft
4 szoba
265 m²
Pécs, Vasas, D utca 11
Eladó családi ház

Pécs

3.48 M Ft
1 + 1 szoba
93 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

150 M Ft
4 szoba
267 m²
Lánycsók
Eladó családi ház

Lánycsók

75 M Ft
7 szoba
247 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Versend
Eladó családi ház

Versend

75 M Ft
3 szoba
123 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Pécs, Nagyárpád, Köves-földi út
Eladó családi ház

Pécs

95 M Ft
5 szoba
207 m²
Pécs, Gyárváros, Huba utca 11
Eladó családi ház

Pécs

42.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

270 M Ft
8 szoba
600 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

122 M Ft
4 szoba
181 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

13.5 M Ft
1 szoba
50 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

3.69 M Ft
2 szoba
26 m²
Görcsöny, Hársfa utca
Eladó családi ház

Görcsöny

249 M Ft
5 szoba
270 m²
Mohács, Szőlőhegy