River Life

Eladó családi ház
Pécs

+ 17 kép 1/20
45 200 000 Ft45.2 M Ft 579 487 Ft/m2
3 szoba
78 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 672 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 204
Reisz Éva
Pécs Király utca 75 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Családi ház eladó Pécs kedvelt részén, a Budai városrészben !

Pécs egyik népszerű, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 78 m2-es 3 szobás családi házat, 672 m2-es telken. Az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik csendes, családbarát környezetben szeretnének élni, ugyanakkor fontos számukra a jó infrastruktúra és a könnyű megközelíthetőség.

Főbb jellemzők
- Lakótér: 78 m2, jól alakítható elrendezés
- Alsó szint: lakhatásra is alkalmas, belső lépcsővel kapcsolódik a felső lakótérhez
-Telek: 672 m2, gondozott kerttel
- Garázs: különálló, aknás
- Tároló: külön helyiség biztosítja a praktikus pakolást
- Fűtés: gázkazán + vegyes tüzelésű kazán (rugalmas, költséghatékony megoldás)

Elhelyezkedés előnyei
- Csendes, nyugodt, családbarát környék
- Közelben buszmegállók, üzletek, szolgáltatások
- Biztonságos környezet gyermekes családok számára

További előnyök
- Tehermentes ingatlan - gyors és biztonságos adásvétel
- Finanszírozásban segítség: CSOK+ és 3%-os hitel lehetőség

A telek mérete számos lehetőséget kínál:
- kertészkedés
- bővítés
- hobbihelyiség vagy műhely kialakítása

Kinek ajánljuk?

Ez az ingatlan ideális választás azoknak, akik:
- saját ízlésük szerint szeretnék felújítani otthonukat
- hosszú távra terveznek
- nyugodt, mégis jól megközelíthető helyen keresnek házat

További információért keressen bizalommal!

A kép illusztráció a lehetséges átalakítást mutatja.
M327772

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
579 e Ft
801 e Ft 28%
Ennek az ára
Pécs átlagár
45.2 M Ft m Ft
76.9 m Ft 41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs

Eladó családi házak a környékről

Pécs, Nagyárpád, Köves-földi út
Eladó családi ház

Pécs

95 M Ft
5 szoba
207 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

110 M Ft
4 szoba
287 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

180 M Ft
6 szoba
443 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Siklós, Külterület
Eladó családi ház

Siklós

61.5 M Ft
2 szoba
110 m²
Versend
Eladó családi ház

Versend

75 M Ft
3 szoba
123 m²
Szentlőrinc, Bertalan püspök utca
Eladó családi ház

Szentlőrinc

85 M Ft
3 szoba
330 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Pécs, Gyárváros, Huba utca 11
Eladó családi ház

Pécs

42.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Ember Kálmán utca
Eladó családi ház

Pécs

15.5 M Ft
1 szoba
38 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

84.9 M Ft
5 szoba
107 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

13.5 M Ft
1 szoba
50 m²
Magyartelek, Újsor utca
Eladó családi ház

Magyartelek

16.5 M Ft
3 szoba
75 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

174 M Ft
8 szoba
245 m²
Pécs, Meszesi lakóövezet, Pacca dűlő
Eladó családi ház

Pécs