Oasis Residence

Eladó családi ház
Pécs

+ 16 kép 1/19
89 900 000 Ft89.9 M Ft 1 083 133 Ft/m2
3 szoba
83 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 313 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 489
Varjasingatlan
Dékány Ügyvédi Iroda - Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

- Kiváló rövidtávú kiadás és lakhatás céljára egyaránt;
- Belvárosközeli elhelyezkedés, 350 méterre a Király utcától;
- Minden szolgáltató könnyedén gyalog elérhető;
- Használati megosztással rendelkező osztatlan közös tulajdon;
- 313 m2 saját telek dísznövényekkel, térkővel és egy szép közösségi térrel;
- 83 m2-es gyönyörűen felújított, vegyes falazatú ház;
- Jelenleg 2 egységre bontva, amelyek összenyithatóak;
- 23 m2: egy tágas szoba konyhasarokkal, káddal az ágy mellett, külön wc;
- 60 m2: 2 szoba, konyha/étkező, wc, fürdő/wc, tároló;
- Szigetelt, fa nyílászárók, igényes burkolatok, nagy belmagasság;
- Fűtés: gázkonvektor, melegvíz: éjszakai áramról táplált bojler;
- Kifejezetten alacsony fenntartási költség;
- Boltívezett pince, lépcsőn megközelíthető padlás;
- Tehermentes, azonnal birtokba vehető.

Varjasi Viktor – varjasingatlan.hu
+36 20 489 6565
va.viktor90@gmail.com

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás családi házak ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1083 e Ft
814 e Ft -33%
Ennek az ára
Pécs átlagár
89.9 M Ft m Ft
80 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs

Eladó családi házak a környékről

Pécs
Eladó családi ház

Pécs

110 M Ft
4 szoba
287 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

3.69 M Ft
2 szoba
26 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Pécs, Gyárváros, Huba utca 11
Eladó családi ház

Pécs

42.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Szentlőrinc, Bertalan püspök utca
Eladó családi ház

Szentlőrinc

85 M Ft
3 szoba
330 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

150 M Ft
4 szoba
267 m²
Versend
Eladó családi ház

Versend

75 M Ft
3 szoba
123 m²
Pécsvárad, Szilágypuszta
Eladó családi ház

Pécsvárad

189 M Ft
7 szoba
618 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

299 M Ft
4 szoba
126 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Mohács, Szőlőhegy
Eladó családi ház

Mohács

32.99 M Ft
2 szoba
72 m²
Lánycsók
Eladó családi ház

Lánycsók

75 M Ft
7 szoba
247 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

270 M Ft
8 szoba
600 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Pécs, Gyárváros
Eladó családi ház

Pécs

64.9 M Ft
5 szoba
122 m²
Geresdlak, Flórián utca
Eladó családi ház

Geresdlak

15 M Ft
2 szoba
130 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Ember Kálmán utca
Eladó családi ház

Pécs

15.5 M Ft
1 szoba
38 m²
Bükkösd, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház