Seven Pearl

Eladó családi ház
Pécs, Makár, Lugos utca

+ 17 kép 1/20
94 990 000 Ft94.99 M Ft 1 187 375 Ft/m2
4 szoba
80 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 153 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999224
Tancsa-Bischof Ivett
Duna House - Pécs, Pécs Pláza

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó felújított, kétlakásos családi ház az Egyetemvárosban!
Eladásra kínálunk egy  153m2 telken elhelyezkedő 80 m²-es, teljeskörűen felújított családi házat, amely két különálló, 40 m²-es lakóegységből áll.
Rugalmas kialakítás
A két lakás külön-külön vagy egyben is használható
Igény esetén könnyedén egybenyitható
Ideális fiatal pároknak, többgenerációs családnak
Kiváló befektetési lehetőség, bérbeadásra is tökéletes
Műszaki jellemzők
Teljeskörű felújítás (villany- és vízvezetékek cseréje)
Korszerűsített konyha és fürdőszoba
Gáz cirkó fűtés
Mindkét lakás klimatizált
Hőszigetelt fa nyílászárók az energiatakarékosságért
Folyamatosan karbantartott ingatlan
Kényelmes és hangulatos környezet
Két külön bejárat
Hangulatos, belső kis teraszos kert tökéletes pihenéshez
Csendes, mégis központi elhelyezkedés
Egyetem, üzletek, tömegközlekedés a közelben
Ingyenes parkolás az utcában
Ez az ingatlan ideális választás befektetésnek, bérbeadásra, többgenerációs otthonnak vagy egy tágas, kényelmes családi háznak is.
További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1187 e Ft
860 e Ft -38%
Ennek az ára
Pécs átlagár
94.99 M Ft m Ft
118.3 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Makár, Lugos utca

Eladó családi házak a környékről

Pécs
Eladó családi ház

Pécs

3.69 M Ft
2 szoba
26 m²
Komló, Fő utca
Eladó családi ház

Komló

26.99 M Ft
3 szoba
110 m²
Görcsöny, Hársfa utca
Eladó családi ház

Görcsöny

249 M Ft
5 szoba
270 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

125 M Ft
3 szoba
160 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Versend
Eladó családi ház

Versend

75 M Ft
3 szoba
123 m²
Pécs, Gyárváros, Huba utca 11
Eladó családi ház

Pécs

42.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Geresdlak, Flórián utca
Eladó családi ház

Geresdlak

15 M Ft
2 szoba
130 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

25 M Ft
4 szoba
120 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Pécs, Gyárváros
Eladó családi ház

Pécs

64.9 M Ft
5 szoba
122 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Pécs, Ürög, Szőlész dűlő
Eladó családi ház

Pécs

125 M Ft
4 szoba
265 m²
Palotabozsok
Eladó családi ház

Palotabozsok

9.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Mohács, Szőlőhegy
Eladó családi ház

Mohács

32.99 M Ft
2 szoba
72 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

9.3 M Ft
1 szoba
30 m²
Lánycsók
Eladó családi ház

Lánycsók

75 M Ft
7 szoba
247 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Pécs, Belváros, Városház köz
Eladó családi ház