Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Pécs

+ 17 kép 1/20
21 900 000 Ft21.9 M Ft 243 333 Ft/m2
2 szoba
90 m²
építés éve:1936

Részletes adatok

Telekméret: 502 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Puch Evelin
Duna House - Mária tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tettyén, csendes utcában,  panorámás, felújítandó vagy bontandó ház 50%-os tulajdonrésze eladó

Az 502 nm-es, ősfás telken levő ház felújítandó, vagy bontandó.

Jelenlegi elosztása:
Az  utcaszinten 2 szoba, előszoba, fürdőszoba, wc, és a hangulatos,panorámás télikert.
A kertszinten volt a konyha, tároló, borospince, valamint fedett terasz, kertkapcsolattal.

A telken található még 2 gazdasági épület: fáskamra és tároló.

Bővebb információkért, bemutató videóért,  vagy megtekintéssel kapcsolatban hívjon bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

2 szobás családi házak ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
243 e Ft
783 e Ft 69%
Ennek az ára
Pécs átlagár
21.9 M Ft m Ft
166.6 m Ft 87%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs

Eladó családi házak a környékről

Pécs
Eladó családi ház

Pécs

299 M Ft
4 szoba
126 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Egyházaskozár, Hatos Gusztáv utca
Eladó családi ház

Egyházaskozár

4.7 M Ft
3 szoba
79 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

180 M Ft
6 szoba
443 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

150 M Ft
4 szoba
267 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

25 M Ft
4 szoba
120 m²
Geresdlak, Flórián utca
Eladó családi ház

Geresdlak

15 M Ft
2 szoba
130 m²
Versend
Eladó családi ház

Versend

75 M Ft
3 szoba
123 m²
Lánycsók
Eladó családi ház

Lánycsók

75 M Ft
7 szoba
247 m²
Pécs, Gyárváros
Eladó családi ház

Pécs

64.9 M Ft
5 szoba
122 m²
Pécsvárad, Szilágypuszta
Eladó családi ház

Pécsvárad

189 M Ft
7 szoba
618 m²
Pécs, Meszesi lakóövezet, Pacca dűlő
Eladó családi ház

Pécs

16 M Ft
1 szoba
28 m²
Pécs, Gyárváros, Huba utca 11
Eladó családi ház

Pécs

42.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Bükkösd, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Bükkösd

16 M Ft
1 szoba
210 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Magyarhertelend, Bokréta utca
Eladó családi ház

Magyarhertelend

30.5 M Ft