Astora Márvány8

Eladó családi ház
Pécs

+ 13 kép 1/16
94 900 000 Ft94.9 M Ft 1 054 444 Ft/m2
3 szoba
90 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 550 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999162
Winklerné Kulcsár Melinda
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálok Patacsi városrészben, egy teljesen felújított családi házat, mely jelenleg 2 háló +ameikai konyha nappalis elosztású. 1 szintes, de a tetőtér akár beépíthető. Dupla garázs az udvarban, valamint egy száraz pince is van.Az ingatlan hamar költözhető!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

94900000 Ft

Referencia szám: HZ034545

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

3 szobás családi házak ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1054 e Ft
774 e Ft -36%
Ennek az ára
Pécs átlagár
94.9 M Ft m Ft
75.6 m Ft -26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs

Eladó családi házak a környékről

Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

125 M Ft
3 szoba
160 m²
Pécs, Hird, Hirdi út
Eladó családi ház

Pécs

99.9 M Ft
8 szoba
290 m²
Egyházaskozár, Hatos Gusztáv utca
Eladó családi ház

Egyházaskozár

4.7 M Ft
3 szoba
79 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

30 M Ft
1 + 3 szoba
90 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

299 M Ft
4 szoba
126 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

150 M Ft
4 szoba
267 m²
Lánycsók
Eladó családi ház

Lánycsók

75 M Ft
7 szoba
247 m²
Palotabozsok
Eladó családi ház

Palotabozsok

9.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Bükkösd, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Bükkösd

16 M Ft
1 szoba
210 m²
Versend
Eladó családi ház

Versend

75 M Ft
3 szoba
123 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

25 M Ft
4 szoba
120 m²
Pécs, Gyárváros, Huba utca 11
Eladó családi ház

Pécs

42.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs, Nagyárpád, Köves-földi út
Eladó családi ház

Pécs

95 M Ft
5 szoba
207 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

180 M Ft
6 szoba
443 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Siklós, Külterület
Eladó családi ház

Siklós

61.5 M Ft
2 szoba
110 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

84.9 M Ft