Seven Pearl

Eladó családi ház
Pásztó

+ 16 kép 1/19
36 500 000 Ft36.5 M Ft 450 617 Ft/m2
2 + 1 szoba
81 m²
építés éve:1959

Részletes adatok

Telekméret: 1222 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 946
Czikora Nándor
Salgótarján Otpip

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nógrád megyében, Pásztó egyik nagyon csendes, szépen rendezett utcájában eladó egy 81 négyzetméteres, komfortos családi ház. A 3 szobás ingatlant kb. 10 éve újították, ekkor újult meg a teljes fürdőszoba, új burkolatot kapott a konyha, étkező és az előszoba is. A fal szerkezete tégla, a tető cseréppel borított, nyílászárói faszerkezetűek, nagyon jó állapotúak, fűtése gázkonvektorral és cserépkályhával is lehetséges.
Gépkocsi tárolására zárt garázs áll rendelkezésre, az udvaron, műhely, állattartásra alkalmas melléképületek találhatók.
Az ingatlanhoz tartozik egy 1222 négyzetméteres sík telek és művelt kert, termő gyümölcsfákkal, szőlővel, amiknek öntözéséhez az udvaron található kút nagyszerű lehetőség. Az udvaron egy pince is jó lehetőséget nyújt borászkodáshoz, tároláshoz. Az ingatlan összközműves és az ipari áram is bevan kötve.
A telekről szép kilátás nyílik a Mátrára és a Cserhátra, az utca rendezett jó szomszédokkal.
További információkért és a megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal! Vevőink részére, minden szolgáltatásunk ingyenes! (Hitel és CSOK ügyintézésben is, szívesen állunk Ügyfeleink rendelkezésére!)
Otthon Start Hitelprogram feltételeinek megfelelő ingatlan.

Referencia szám: M303829

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Pásztón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pásztó m² ár
451 e Ft
382 e Ft -18%
Ennek az ára
Pásztó átlagár
36.5 M Ft m Ft
40.9 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pásztó

Eladó ingatlanok a környékről

Pásztó
Eladó családi ház

Pásztó

36.5 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
Ecseg
Eladó családi ház

Ecseg

15.05 M Ft
2 szoba
85 m²
Buják
Eladó családi ház

Buják

29.99 M Ft
3 szoba
94 m²
Pásztó
Eladó családi ház

Pásztó

39 M Ft
2 szoba
102 m²
Pásztó
Eladó családi ház

Pásztó

26 M Ft
2 szoba
71 m²
Palotás, Szabadság út
Eladó családi ház

Palotás

17 M Ft
4 szoba
95 m²
Nógrádsáp
Eladó családi ház

Nógrádsáp

14.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Salgótarján
Eladó telek

Salgótarján

60 M Ft
6547 m²
0 m²
Buják
Eladó családi ház

Buják

110 M Ft
3 szoba
100 m²
Pásztó
Eladó családi ház

Pásztó

71.5 M Ft
4 szoba
90 m²
Pásztó
Eladó családi ház

Pásztó

19.9 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
Nagylóc
Eladó családi ház

Nagylóc

85.9 M Ft
6 szoba
173 m²
Balassagyarmat, Batthyány utca
Eladó családi ház

Balassagyarmat

32.4 M Ft
2 szoba
72 m²
Salgótarján
Eladó családi ház

Salgótarján

63 M Ft
5 szoba
198 m²
Pásztó
Eladó családi ház

Pásztó

21.5 M Ft
2 szoba
71 m²
Karancsberény
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Karancsberény

79.5 M Ft
53.72 ha
1 m²
Salgótarján
Eladó családi ház

Salgótarján

57.9 M Ft
3 szoba
157 m²
Debercsény
Eladó családi ház

Debercsény

18.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Romhány
Eladó családi ház

Romhány

33 M Ft
3 szoba
72 m²
Salgótarján
Eladó családi ház

Salgótarján

99 M Ft
7 szoba
350 m²
Pásztó, Szőlőhegyi utca
Eladó családi ház

Pásztó

73 M Ft
3 szoba
99 m²
Mátraverebély, Petőfi utca
Eladó családi ház

Mátraverebély

7 M Ft
2 szoba
52 m²
Kálló, Erzsébet királyné utca
Eladó családi ház

Kálló

28 M Ft
4 + 1 szoba
120 m²
Bánk
Eladó családi ház

Bánk

138 M Ft
7 szoba