Aerogate Homes

Eladó családi ház
Pápa, Kígyó utca 19

+ 17 kép 1/20
29 000 000 Ft29 M Ft 161 111 Ft/m2
2 szoba
180 m²
építés éve:1820

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 418 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 547
Tóth Ferenc
Vespa Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Pápa BELVÁROSÁBAN, KIVÁLÓ ELHELYEZKEDÉSSEL eladó egy MŰEMLÉKI VÉDELEM alatt álló, 2 célúan hasznosított ingatlan: BEJÁRATOTT borozó és külön lakórész egy 418 m2-es telken. Az 1820-as években épült, vegyes falazatú, 180 m2-es épület (borozó: 105 m2, lakrész: 75 m2) SZÁRAZ, STATIKAILAG KIVÁLÓ állapotú. A tulajdoni lapon családi ház besorolású.

A vendéglátó egység 1990-től FOLYAMATOSAN ÜZEMEL, KIALAKULT VENDÉGKÖRREL rendelkezik, kialakítása KISEBB KONCERTEK és ÉLŐ ZENE rendezésére is ALKALMAS. A borozó alatt egy kb. 30 m2-es, SZÁRAZ, BOLTÍVES pince található, az udvaron pedig NYÁRI IDŐSZAKRA IDEÁLIS, fedett terasz szolgálja a vendégek kényelmét. A borozó és a lakórész külön mérőórákkal rendelkezik (a vízórát kivéve), a fűtés KÜLÖNÁLLÓ GÁZ CIRKÓ kazánnal történik.

Az udvar hátsó részében elhelyezkedő, FELÚJÍTANDÓ lakrész 2 szobát és 2 fürdőszobát kínál – tulajdonosi lakásnak vagy KIADÁSRA is ALKALMAS. A telek végében felújítást igénylő garázs található. Az ingatlan MŰEMLÉKI FELÚJÍTÁSA szakhatósági egyeztetést igényel.

SOKOLDALÚ HASZNOSÍTÁS: vendéglátás és lakhatás EGYBEN, vagy átalakítással NAGYOBB CSALÁDI HÁZ alakítható ki. VÁLLALKOZÓKNAK, BEFEKTETŐKNEK és MAGÁNSZEMÉLYEKNEK EGYARÁNT IDEÁLIS megoldás Pápa központjában.

NE HAGYJA KI EZT A RITKA LEHETŐSÉGET! Tekintse meg személyesen! Amennyiben az Ingatlaniroda által kínált, BEJÁRATOTT borozó és a hozzá tartozó lakás – vagy más ingatlanunk – felkeltette érdeklődését, keressen a megadott elérhetőségeken.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás családi házak ára Pápán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pápa m² ár
161 e Ft
407 e Ft 60%
Ennek az ára
Pápa átlagár
29 M Ft m Ft
31.2 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pápa, Kígyó utca 19

Eladó családi házak a környékről

Pápa
Eladó családi ház

Pápa

53 M Ft
6 szoba
204 m²
Lesencetomaj
Eladó családi ház

Lesencetomaj

90 M Ft
5 + 1 szoba
180 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

39.9 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

29.9 M Ft
2 szoba
85 m²
Ábrahámhegy
Eladó családi ház

Ábrahámhegy

190 M Ft
5 szoba
112 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

89.9 M Ft
5 szoba
168 m²
Csabrendek
Eladó családi ház

Csabrendek

98 M Ft
9 szoba
600 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

41.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

30.015 M Ft
3 szoba
90 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

38.9 M Ft
5 szoba
163 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

29.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

89.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

39.9 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1760.227 M Ft
9 szoba
2250 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

172.02 M Ft
4 szoba
160 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

449.9 M Ft
9 szoba
478 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

34.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

99 M Ft
380 m²
280 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

79.9 M Ft
5 szoba
165 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

156.7 M Ft
4 szoba
130 m²
Tihany
Eladó családi ház

Tihany

390 M Ft
6 szoba
417 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

139.8 M Ft
4 szoba
157 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1760.227 M Ft
9 szoba
2250 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

56.9 M Ft
3 szoba
89 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszemes, Ady E. utca 6
Eladó téglalakás

Balatonszemes

108.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Verseg
Eladó családi ház