Eladó családi ház
Pápa
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó családi ház leírása
Eladó Veszprém vármegye, Pápa város legexkluzívabb városrészben, a Tesco szomszédságában teljesen újépítésű, prémium környezetben egy 2003-ban épült 155 nm nettó alapterületű - újszerű családi ház. Az ingatlan Porotherm téglából épült, mediterrán stílusjegyeket hordozva magával. 100%-ban a legjobb anyagok felhasználásával, tulajdonosa saját célra építette, viszont a mai napig folyamatosan újszerű állapotban tartja. Elrendezés szempontjából áll egy impozáns méretű amerikai konyhás nappaliból, 3 db hálószobából, gardrób szobából, 2 db fürdőszobából, nyitott közlekedőkből, háztartási helyiségből, kamrából, mely a konyhából nyílik, előszobából, teraszból, mely az egyik hálószobából, illetve a nappaliból is megközelíthető, illetve a telken megtalálható egy elektromos kapuval ellátott dupla garázs is (2 autó számára biztosít parkolóhelyet), mely 35 nm nagyságban épült, ipari áram, áram, víz lehetőséggel, a házzal megegyező sátortetővel, illetve mediterrán cserép fedéssel. A ház melegéről egy gáz-cirkós fűtésrendszer gondoskodik, mely egy új, idén vásárolt korszerű kazánnal teszi a dolgát. A hidegburkolatos helyiségeiben padló fűtéssel, a melegburkolatos (szobák) helyiségekben pedig radiátoros hőleadással. Energetikai szempontból kiváló az ingatlan, prémium fa - hőszigetelt egyedileg gyártatott nyílászárói, valamint 10 cm-es külső, illetve 30 cm-es üveggyapot födémszigeteléssel érték el a tervezők, hogy a nagy alapterület ellenére minimális kiadásokkal legyen életvitel szerűen lakható. Az ingatlan vételárát képzik a házban lévő beépített bútorok, mely a többi dologgal megegyezően magas kategóriájúak (konyha bútor - gépekkel, beépített szekrények, gardrób stb). A telek területe 768 nm, melyen a ház, garázs található. A kapu és garázskapu elektromos, emellett a locsolórendszer gondoskodik a gyep szépségéről. Díszfák, virágok teszik otthonossá a gyönyörű kertet. A kapun megközelítve a garázst végig térkövezett, kiépített rész vezet a garázsokig. Megtalálható emellett egy kamerás riasztó rendszer is, így a lakók távollétében sem kell aggódni, noha a környék nagyon jó és talán a legbiztonságosabb a városban. Az ingatlan alkalmas a 3%-os OSP (Otthon Start Program) hitelérére, emellett rendezett, tehermentes állapota minden támogatást megenged leendő vásárlói számára. Az ingatlanra hitel, lakáshitel, támogatások, OSP hitel ügyintézése irodánkon keresztül díjmentesen megoldható. A vevő számára igény szerinti megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk. Az ingatlanról készült képek, illetve alaprajz az OTP Ingatlanpont Kft. szellemi tulajdonát képzik, így ezek felhasználása szigorúan TILOS! Amennyiben felkeltette ez a csodás, exkluzív családi ház az igényét, Pápa város legjobb részén szeretne lakni, várom hívását bizalommal. Az ingatlan rugalmasan mutatható a hét bármely napján!
Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 08. Utoljára módosítva: 2025. 11. 08.
4 szobás családi házak ára Pápán
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Pápa