Avico Greentop

Eladó családi ház
Paks

+ 5 kép 1/8
149 900 000 Ft149.9 M Ft 574 330 Ft/m2
3 + 2 szoba
261 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 3000 m2
Fűtés: Elektromos
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 615
Pásztor Hajnalka
Szigetszentmiklós OTP Ip

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tolna vármegyében, Pakstól mindössze 5 km-re kínálunk megvételre egy igazán különleges, tágas családi házat. Az ingatlan 261 m² alapterületű, amelyben 3+2 szoba biztosít kényelmes életteret akár nagyobb család számára is. A ház egy gondosan karbantartott, igényesen kialakított kerttel rendelkezik, amely tökéletes helyszín pihenésre vagy családi programokra. A hozzá tartozó 0,3 hektáros terület pedig kiváló lehetőséget nyújt gazdálkodásra, kertészkedésre vagy akár további fejlesztésekre is. Ideális választás mindazok számára, akik nyugodt, természetközeli környezetben szeretnének élni, mégis közel maradnának a városhoz.
Az OTP Bankcsoport teljeskörű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.

Referenciaszám: M314013

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

5 szobás családi házak ára Pakson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Paks m² ár
574 e Ft
537 e Ft -7%
Ennek az ára
Paks átlagár
149.9 M Ft m Ft
122.2 m Ft -23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Paks

Eladó családi házak a környékről

Paks, Tolnai út
Eladó családi ház

Paks

74.9 M Ft
4 szoba
380 m²
Tamási
Eladó családi ház

Tamási

41 M Ft
4 + 2 szoba
150 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

11.9 M Ft
1 szoba
45 m²
Sióagárd
Eladó családi ház

Sióagárd

180 M Ft
4 szoba
300 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

39.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Paks, Ezredvég utca
Eladó családi ház

Paks

399 M Ft
5 + 1 szoba
400 m²
Dunaföldvár
Eladó családi ház

Dunaföldvár

53 M Ft
2 + 1 szoba
118 m²
Dunaszentgyörgy
Eladó családi ház

Dunaszentgyörgy

10.8 M Ft
3 szoba
65 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

46.9 M Ft
3 szoba
81 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

65 M Ft
4 szoba
159 m²
Bátaszék, Deák Ferenc utca
Eladó családi ház

Bátaszék

40 M Ft
8 szoba
271 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

20 M Ft
3 szoba
88 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

46.9 M Ft
3 szoba
81 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

11.9 M Ft
1 szoba
45 m²
Bikács, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Bikács

120.319 M Ft
6 szoba
450 m²
Nagyszokoly
Eladó családi ház

Nagyszokoly

14.5 M Ft
3 szoba
80 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

21.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Paks, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Paks

28 M Ft
2 szoba
70 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

220 M Ft
5 szoba
264 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

65 M Ft
4 szoba
159 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

20 M Ft
3 szoba
88 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

21.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Nagykónyi, Temető utca