Eladó családi ház
Ózd, Ráctag, Roób József út
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó családi ház leírása
Ózd város ikonikus negyedében, pivát kerttel és rengeteg egyedi megoldással eladó egy különleges ingatlan.
A Roób József utcában, 1076 m2-es körbekerített saroktelken eladó egy 180 m2-es prémium minőségű, 4 szobás családi ház, garázzsal 2 terasszal és kilátással.
A déli fekvésű, 1 szintes házban a 4 külön nyíló hálószobán kívül egy hatalmas, 40 m2-es nappali, 2 fürdőszoba, konyha étkező és egy garázs helyezkedik el.
A ház dísze, a nappaliban épített, plafonig érő kandalló, amely nemcsak szemet gyönyörködtet, de megadja a családi otthon melegséget is a téli hideg napokon. Fűtéséről és a melegvízről egy korszerű kombi gázkazán gondoskodik, lapradiátorokkal és részben padlófűtéssel. Ebben az Ytong-ból épült, napfényes családi házban a klimatizálásról egy központi klíma gondoskodik, ameny lehetővé teszi azt is, hogy minden szobában külön lehet állítani a hőfokot.
A prémium minőségű nyílászárók, valmint a motoros redőnyök is hozzájárulnak az alacsony fűtési költségekhez.
Az egyik fürdőszobában Wellis duplakád, valamint egy dupla mosdó is helyet kapott, míg a másik fürdőszobában egy beépített tusoló várja a felfrissülni vágyókat.
A tágas és gépiesített konyha mosogatógéppel, elektromos sütővel és villanytűzhellyel, páraelszívóval, kamrával és az amerikai konyhákra jellemző nyitottsággal, modern elemekkel ékesíti a belső teret.
Az étkező, mint szerves része az otthonnak, elég helyet biztosít nagyobb társaság ünnepléséhez is.
A 4 külön nyíló szobákban nagyobb családi összejöveteleken sem lesz helyhiány.
A különleges melegséget árasztó fa mennyezet, látszó gerendákkal, beépített LED lámpákkal az egész házban végigkiséri a tekintetet, még otthonosabbá téve ezt a remek elrendezésű házat.
A 24 m2-es belső, fűtött garázsba egy elektromos kapun lehet bejutni és van hely rengeteg tárolónak is.
Ennek a cserép fedésű és összesen 1 szomszéddal rendelkező ingatlannak 2 hátsó fedett terasza van, 3 oldalra van kijárata és még a téli hónapokban is körbesüti a nap!
2005-ben épült ház a város egyik biztonságos és keresett környékén található, megbízható szomszédokkal, folyamatosan növekvő értékkel, exkluzív játszótérrel és panorámás kilátással a szemközti dombokra.
Ajánlom mindazoknak, aki egy egyedi stílusú, remek elosztású, értékálló házat keresenek családjuk számára, biztonságos és élhető, csendes környéken!
Az ingatlan per és tehermentes.
Amennyiben felkeltette érdeklődését, kérem hívja a megadott telefonszámot!
Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 05. Utoljára módosítva: 2026. 03. 05.
4 szobás családi házak ára Ózdon
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Ózd, Ráctag, Roób József út