Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó ház telekkel Oroszlány és Majk mellett a Vértesben!
Oroszlány és Majk mellett a Madárhegyi dűlőben szép természeti övezetben található közel 2000 nm-es telken ez a hangulatos házikó!
A széles telek kiváló elhelyezkedésének köszönhetően két utcáról is megközelíthető.
Gyümölcsfák és dísznövények veszik körbe az 50 nm-es házikót, melybe vezetékes víz és villany van bevezetve. A házban kialakításra került egy fürdőszoba, szoba, konyha és előszoba. Az épület felújítandó állapotban van, ráfordítással komfortos ház alakítható belőle. Az épület mellett jól megépített pince található. A telken belül van egy fúrt kút is. Az udvar sok lehetőséget ad a teljes kikapcsolódáshoz.
A fák ölelte vegyes falazatú házikónak a bejárata egy teraszról nyílik, az épület mögött szintén egy terasz van a pince felett, mely nagyon hangulatossá varázsolható. A telek szép zöld felületű, nagyságát tekintve sok lehetőséget rejt magában.
A szerszámok és egyéb eszközök tárolására, valamint állatok tartására alkalmas épületek is megtalálhatók az ingatlanon
A közelben sokan állandó jelleggel élnek. Csendes és biztonságos a környék.
A lehetőségek adottak, az igényeknek megfelelően alakíthatók.
Befektetésnek, hétvégi nyaralónak, kikapcsolódási lehetőségnek, akár családi otthon kialakítására is kiváló lehetőség.
Amennyiben felkeltette érdeklődését, kérem keressen bizalommal.
Hirdetés feltöltve: 2024. 06. 19. Utoljára módosítva: 2025. 07. 25.
Cím: Oroszlány, Madárhegyi dűlő