Oasis Residence

Eladó családi ház
Orosháza

+ 17 kép 1/20
79 900 000 Ft79.9 M Ft 694 783 Ft/m2
3 szoba
115 m²
építés éve:2010

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 2740 m2
Fűtés: Házközponti
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Telefon
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 636
Salamon László
Békéscsaba Andrássy út 7 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Csendre,nyugalomra vágyik??Mégis komfortosan töltené hétköznapjait??----Megtalálta!!!----- Békés megyében, Orosházán, Gyopáros-fürdőhöz közel, Rákóczitelepen, Fő út mellett családi ház eladó. Rákóczitelep központi belterület része, amely része Orosháza város területének, 5 percre a Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdőtől. Az ingatlan dupla, sarki telken helyezkedik el, mind a két telek beépíthető és külön-külön közművesített, és több irányból megközelíthető. A gáz csonk telken belül, de nem volt rá szükség az egyéb szolgáltatások kiépítése miatt. Az ipari áram, az ivóvíz,csatorna bekötve, valamint külön minősített fúrt kút,hidroforral is szolgáltatja a vizet, mely a több mint 30m3-es medence töltését is gazdaságosabbá teszi. Az ingatlan fűtése is fejlett megoldásokkal lett kialakítva, hőszivattyús rendszer, mely szintenkénti körökkel, padlófűtéssel kombinált, a kültéri, fedett medence vízfűtése is megoldott. A pincében még, ahol a gépészet kapott helyet, olajkazán is van a hálózatra kötve, de a nappaliban egy kandalló is be tudja fűteni a légteret. A melegvíz előállításában napkollektorok segítenek be, külön hőtárolós tartályokkal és boylerrel. A beépített tetőtér légtere, nem lett álmennyezettel csökkentve, stílusosan látható ,minőségi szarufák hálózzák a szoba légterét. Ha még sem elegendő a hűvös levegő, klímák segítik a lehűlést. A fából készült, hőszigetelt ablakokat elektromosan vezérelt, alumínium redőnyök védik, mely a napszakoknak megfelelően engedik be a napfényt. A családi ház 40cm-es hőszigetelt téglából épült, a kovácsoltvas kapubejáró mögött, könnyűszerkezetes, fából készült garázs található, műhellyel egyben. A kertet gondozott gyümölcsfák, sövények és egyéb kerti növények díszítik, melynek öntözése is kialakított. Az ingatlan a benne lévő összes berendezéssel, bútorokkal, a kert műveléséhez szükséges szerszámokkal,eszközökkel együtt eladó.
A ház kitűnően alkalmas önfenntartásra,gazdálkodásra is, elhelyezkedését tekintve, akár további beépítésre is.
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérem forduljon bizalommal hozzám! Az Ön igényeinek leginkább megfelelő finanszírozási megoldás megtalálásában magánszemélyként és vállalkozóként is - az OTP Pénzügyi Pont Zrt-n keresztül - díjmentesen, gyorsított ügyintézéssel, személyesen, igény esetén az ön otthonában és a banki nyitvatartáson túl is rendelkezésre állunk.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Orosházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Orosháza m² ár
695 e Ft
281 e Ft -148%
Ennek az ára
Orosháza átlagár
79.9 M Ft m Ft
32.1 m Ft -149%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Orosháza

Eladó családi házak a környékről

Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

79.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

73.99 M Ft
8 + 1 szoba
255 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35 M Ft
2 + 6 szoba
152 m²
Gyomaendrőd
Eladó családi ház

Gyomaendrőd

6.8 M Ft
1 szoba
60 m²
Orosháza, Gyopárosi út
Eladó családi ház

Orosháza

72 M Ft
3 szoba
185 m²
Doboz
Eladó családi ház

Doboz

10 M Ft
4 szoba
100 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

8.7 M Ft
2 szoba
90 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

47 M Ft
10 szoba
320 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

19 M Ft
4 szoba
123 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

18 M Ft
4 szoba
150 m²
Kamut
Eladó családi ház

Kamut

9.98 M Ft
3 szoba
75 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

4.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

75 M Ft
4 szoba
230 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

13 M Ft
3 szoba
100 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

16.95 M Ft
9 szoba
170 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
3 szoba
110 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

79.9 M Ft
5 szoba
230 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

72 M Ft
3 szoba
185 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

79.325 M Ft
4 szoba
95 m²
Orosháza, Hunyadi utca 27
Eladó családi ház

Orosháza

5 M Ft
1 + 1 szoba
111 m²
Orosháza, U
Eladó családi ház

Orosháza

16.99 M Ft
2 szoba
100 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35.9 M Ft
3 szoba
130 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
4 szoba
150 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Szigetújfalu