River Life

Eladó családi ház
Őrbottyán

+ 17 kép 1/20
148 900 000 Ft148.9 M Ft 1 240 833 Ft/m2
4 szoba
120 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 720 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 772
Takács Dávid
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Olyan otthont kínálunk, amelyet nem beruházó épített eladásra, hanem két tulajdonos a saját családja számára álmodott meg - minden részletre kiterjedő odafigyeléssel, kompromisszumok nélkül. Az élethelyzet változása miatt került piacra ez a soha nem lakott, teljesen új családi ház, amely a kényelmet, az energiahatékonyságot és a természetközeli életet egyetlen ingatlanban egyesíti.

Az ingatlan

A ház 120 m² hasznos alapterülettel rendelkezik, két szinten (földszint + beépített tetőtér), egy 720 m²-es, belterületi, lakóövezetbe (LKE) sorolt telken. Az ingatlan összesen 4 szobás, 3 hálószobával és 2 fürdőszobával, duplakomfortos besorolással. Soha nem lakták - az átadás kulcsrakész állapotban történik.

Földszint

A bejárati előszobából nyílik a ház szíve: egy tágas, 41,85 m²-es, egybenyitott nappali-étkező-konyha, amely déli tájolásának és nagy üvegfelületeinek köszönhetően egész nap természetes fénnyel telik meg. Az amerikai konyhás elrendezés modern, praktikus és társasági életre is ideális.

A földszinten kapott helyet egy 18,61 m²-es szoba, amely hálószobának és akár különálló generációs lakrészként is funkcionálhat. Az 5,23 m²-es fürdőszoba, a 4,69 m²-es gardróbszoba és a külön WC/kézmosó (2 m²) teszi teljessé a szintet. A gépészeti helyiség - benne az EIS márkájú hőszivattyú és a két puffertartály - szintén a földszinten található, a lépcsőház mellett pedig praktikus tárolóhely is kialakítható.

A két szintet egy elegáns, tölgyfa járólapokkal burkolt lépcső köti össze, beépített LED lépcsővilágítással.

Tetőtér

Az emeleten két további hálószoba (14,60 m² és 16,74 m²) várja a család tagjait, mindkettő kényelmes méretű, jól szellőztethető, VELUX tetőablakokkal kiegészítve. A 9,06 m²-es fürdőszoba modern, ipari stílusú burkolattal, üveg zuhanyfülkével és tetőablakokkal lett kialakítva - a szintet teljesen önállóan használhatóvá teszi.

Az emelet igazi koronája a tágas terasz, amelyről lélegzetelállító panoráma nyílik a közeli tóra és a környező zöld területekre. Az üveg-rozsdamentes acél korlát szabad kilátást biztosít, a természetes fa mennyezet meleg hangulatot teremt, a nagy formátumú járólap pedig az igényes kivitelezés természetes folytatása. Ez a terasz nem csupán kiegészítő - ez a ház egyik legértékesebb tere, ahol reggeli kávétól az esti napnyugtáig élmény kint lenni. A padlástér OSB burkolattal ellátott, tárolásra alkalmas.

Építési minőség - kompromisszumok nélkül

Falazat: 30 cm-es Porotherm tégla - kiváló hőszigetelő és teherbíró képességgel
Homlokzati szigetelés: 15-18 cm vastag EPS (expandált polisztirol) hőszigetelés
Nyílászárók: háromrétegű üveges, REHAU tokozatú ablak- és ajtórendszer
Árnyékolás: alumínium zsalugáterek minden ablaknyíláson
Párkányok: természetes fa ablakpárkányok - tartós, időtálló, meleg megjelenésű
Padlóburkolat: földszinten prémium fahatású greslap (tartós, padlófűtéshez ideális), emeleten laminált padló
Lépcső: tölgyfa járólapok, beépített LED lépcsővilágítás
Belmagasság: ~280 cm a földszinten - tágas, levegős terek
Emeleti terasz: üveg-rozsdamentes acél korlát, fa mennyezet, tópanoráma

Energia és fűtés - A++ besorolás

A ház A++ energetikai tanúsítvánnyal rendelkezik, ami a lehető legalacsonyabb fenntartási költségeket garantálja:
Fűtés: EIS márkájú hőszivattyús rendszer két puffertartállyal, Grundfos keringetőszivattyúval - gázmentes, környezetbarát üzemeltetés
Padlófűtés: mindkét szinten teljes padlófűtés - egyenletes, komfortos hőeloszlás
Közművek: összközműves telek (víz, csatorna, villany); a gáz az utcában elérhető, de a hőszivattyúnak köszönhetően rá nincs szükség
Elektromos rendszer: modern elosztószekrény, riasztórendszer előkészítéssel, kaputelefon

A havi rezsiköltség a hagyományos gázfűtésű házak töredéke.

Telek és kert - 720 m²

A tágas, 720 m²-es telek rengeteg lehetőséget rejt:
Udvar: parkosítás alatt (fekete zúzalékkő burkolat, hortenzia, babérmeggy, boróka ültetése tervezett)
Parkolás: 3 gépkocsi számára udvari beálló, két nagy kapuval - akár egyszerre is ki-be lehet hajtani
Bővítési lehetőség: előkészített alap egy melléképület számára (garázs, szauna, wellness, műhely - a lehetőségek nyitottak)
Elektromos kapunyitás és kaputelefon a kényelmes és biztonságos mindennapi használatért
Kerítés és tereprendezés: az átadásig teljesen elkészül

Környezet és lokáció

Őrbottyán a fővárostól ~30 km-re, Pest megye északi részén, a természet ölelésében fekvő, dinamikusan fejlődő település. A Fürdő utca különösen csendes, nyugodt - a szomszédok visszahúzódóak, a környék madárcsicsergős és zöld.

Tópart néhány lépésre - a drónfelvételekből is látható: a ház szinte közvetlen vízparti fekvésű, a teraszról élőben élvezhető a tópanoráma
Játszótér a szomszédságban
Iskola, boltok elérhetők a közelben
Jó közlekedés - Budapest gyorsan elérhető (M2-es autóút, vasút)
Lakóövezet - kizárólag családi házas környezet, nincs átmenő forgalom

Ez az a hely, ahol a gyerekek még az utcán játszhatnak, és a hétvégék valóban pihenést jelentenek.

Összefoglalva

Ezt a házat nem kiadni-eladni szánták - hanem élni benne. Minden négyzetméterén érezhető a gondos tervezés és a minőségi kivitelezés. A 30 cm-es Porotherm tégla, a háromrétegű REHAU nyílászárók, az A++ energetikai besorolás, az EIS hőszivattyús padlófűtés és a tóra néző panorámaterasz együttesen egy olyan otthont eredményeznek, amelybe csak beköltözni kell.

Kérdése van, vagy szeretné személyesen megtekinteni? Hívjon bizalommal, és egyeztessünk egy időpontot!
Az Energetikai tanúsítvány elkészítése folyamatban van.

Referencia szám: CD85954-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Őrbottyánban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Őrbottyán m² ár
1241 e Ft
1018 e Ft -22%
Ennek az ára
Őrbottyán átlagár
148.9 M Ft m Ft
105.8 m Ft -41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Őrbottyán

Eladó családi házak a környékről

Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

145 M Ft
4 szoba
210 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

94.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

107 M Ft
4 szoba
95 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

95 M Ft
5 szoba
150 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

98.5 M Ft
4 szoba
84 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

145 M Ft
4 szoba
210 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
94 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

90.75 M Ft
4 szoba
93 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
93 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
115 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház