BAM Living

Eladó családi ház
Ócsa

+ 10 kép 1/13
84 900 000 Ft84.9 M Ft 451 596 Ft/m2
5 szoba
188 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Telekméret: 696 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629769711
Rávai Dominika
Duna House - Dabas

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó tágas családi ház Ócsa központi részében két generációnak és befektetésnek is ideális!

Ócsa központi részében eladó egy 188 m²-es, jó állapotú családi ház, amely 696 m²-es, teljesen összközműves, körbekerített telken helyezkedik el. Az ingatlan téglaépítésű, beton alapra épült, 1990-ben épült, masszív szerkezettel és jól átgondolt belső elrendezéssel, amely két generáció együttélésére is kiválóan alkalmas.

A ház földszintjén egy szoba, konyha, étkező, tágas nappali, fürdőszoba és külön WC található, míg a tetőtérben három külön nyíló szoba, valamint fürdőszoba és WC kapott helyet. A szuterén szinten garázs biztosítja a parkolást, továbbá itt található a kazánház és egy tároló helyiség is, amelyek tovább növelik az ingatlan praktikusságát.

Az otthon melegéről egy körülbelül egy éves gázkazán, valamint vegyestüzelésű kazán gondoskodik, radiátoros hőleadással, a nappaliban elhelyezett klímaberendezés pedig a nyári hónapokban biztosít kellemes hőmérsékletet. Az ingatlan fa nyílászárókkal rendelkezik, állapota jó.

Elhelyezkedése kifejezetten kedvező: Ócsán vonat- és buszközlekedés is elérhető, a vonat a Nyugati pályaudvarra, a busz pedig a Népligetbe közlekedik, az M5-ös autópálya pedig autóval körülbelül öt perc alatt elérhető. A településen megtalálható általános iskola, gimnázium, bölcsőde, óvoda, valamint minden olyan intézmény és szolgáltatás, amely a mindennapi élethez szükséges.

Ha felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Ócsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ócsa m² ár
452 e Ft
559 e Ft 19%
Ennek az ára
Ócsa átlagár
84.9 M Ft m Ft
83.4 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ócsa

Eladó családi házak a környékről

Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

149.5 M Ft
3 + 1 szoba
126 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

74.9 M Ft
7 szoba
100 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

74.9 M Ft
7 szoba
100 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

89 M Ft
9 szoba
240 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Ócsa, Pipacs utca 17
Eladó családi ház

Ócsa

79.9 M Ft
2 + 2 szoba
115 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

24.9 M Ft
5 szoba
134 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

90 M Ft
6 szoba
150 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

93.9 M Ft
6 szoba
150 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

165 M Ft
7 szoba
320 m²
Ócsa, Ócsa központban
Eladó családi ház

Ócsa

69.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

74.9 M Ft
4 + 3 szoba
160 m²
Tápiószele