City Pearl

Eladó családi ház
Ócsa

+ 12 kép 1/15
84 900 000 Ft84.9 M Ft 451 596 Ft/m2
5 szoba
188 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 696 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Müller Tibor
Duna House Bartók

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó tágas családi ház Ócsa központi részében két generációnak és befektetésnek is ideális!

Ócsa központi részében eladó egy 188 m²-es, jó állapotú családi ház, amely 696 m²-es, teljesen összközműves, körbekerített telken helyezkedik el. Az ingatlan téglaépítésű, beton alapra épült, 1990-ben épült, masszív szerkezettel és jól átgondolt belső elrendezéssel, amely két generáció együttélésére is kiválóan alkalmas.

A ház földszintjén egy szoba, konyha, étkező, tágas nappali, fürdőszoba és külön WC található, míg a tetőtérben három külön nyíló szoba, valamint fürdőszoba és WC kapott helyet. A szuterén szinten garázs biztosítja a parkolást, továbbá itt található a kazánház és egy tároló helyiség is, amelyek tovább növelik az ingatlan praktikusságát.

Az otthon melegéről egy körülbelül egy éves gázkazán gondoskodik, radiátoros hőleadással, a nappaliban elhelyezett klímaberendezés pedig a nyári hónapokban biztosít kellemes hőmérsékletet. Az ingatlan fa nyílászárókkal rendelkezik, állapota jó.

Elhelyezkedése kifejezetten kedvező: Ócsán vonat- és buszközlekedés is elérhető, a vonat a Nyugati pályaudvarra, a busz pedig a Népligetbe közlekedik, az M5-ös autópálya pedig autóval körülbelül öt perc alatt elérhető. A településen megtalálható általános iskola, gimnázium, bölcsőde, óvoda, valamint minden olyan intézmény és szolgáltatás, amely a mindennapi élethez szükséges.

Ha felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Ócsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ócsa m² ár
452 e Ft
523 e Ft 14%
Ennek az ára
Ócsa átlagár
84.9 M Ft m Ft
81.9 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ócsa

Eladó családi házak a környékről

Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

65 M Ft
3 + 1 szoba
136 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

24.9 M Ft
5 szoba
134 m²
Ócsa, Pipacs utca 17
Eladó családi ház

Ócsa

79.9 M Ft
2 + 2 szoba
115 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

149.5 M Ft
3 + 1 szoba
126 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

93 M Ft
5 szoba
175 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

94.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

94.99 M Ft
6 szoba
140 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

149.5 M Ft
3 + 1 szoba
126 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

93.9 M Ft
6 szoba
150 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Ócsa, Ócsa központban
Eladó családi ház

Ócsa

69.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

83 M Ft
4 szoba
180 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

74.9 M Ft
7 szoba
100 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

74.9 M Ft
4 + 3 szoba
160 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház