Oasis Residence

Eladó családi ház
Ócsa

+ 17 kép 1/20
149 500 000 Ft149.5 M Ft 1 186 508 Ft/m2
3 + 1 szoba
126 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 654 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 221
Bocskainé Gudmon Krisztina
AD-VESZ INGATLAN

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Új építésű, minden igényt kielégítő családi ház keresi igényes tulajdonosát.
Ócsa csendes, barátságos utcájában épül egy 126m2-es modern, energiatakarékos, könnyűszerkezetes álomotthon.
Az alaprajz átgondolt, élhető. Világos, tágas helyiségek biztosítják a kényelmet.
Az épület fűtéséről, és melegvíz ellátásáról hőszivattyú gondoskodik, a fenntarthatóságot napelemes rendszer segíti.
Alternatívaként inverteres klímák is rendelkezésre állnak.
Beépítésre kerül Heliosz hővisszanyerős szellőztető rendszer is.
A biztonságot szolgálja a kamerarendszer, és a riasztó kiépítése.
Modern, alumínium, wifis, elektromos redőnyök kerülnek beépítésre, valamint elektromos, wifis kapunyitó, és kaputelefon is.
Minden helyiségben Smarthugó érintőkapcsolók, és üvegkonnektorok kerülnek, valamint lábazati, és lépcső hangulatvilágítás, és robotporszívó konnektor is beépítésre kerül.
A házhoz tartozó telekrész 654m2 . Ennek tereprendezését, térkövezését, az öntöző rendszer kiépítését is tartalmazza az ár.
Az ingatlan várható átadása 2026 nyara.
Ha most lefoglalja, egyéni igényeit még figyelembe tudjuk venni a végső kialakításban.
Ócsa fejlődő, hangulatos kisváros Budapest közelében, mely nevezetességeivel, kultúrális rendezvényeivel, közösségépítő, családbarát programjaival igazán népszerűvé vált az otthonkeresők számára.
Az ingatlan alkalmas bármilyen támogatott hitel felvételére.
Hitelügyintéző kollégánk díjmentes hitelügyintézéssel áll rendelkezésére.
Kizárólag irodánk kínálatában megtalálható.

Ha szeretné megtekinteni, kérem hívjon!!!
Bocskainé Krisztina
0630221336

Hitelügyintéző kollégánk államilag támogatott kamatozású hitelkonstrukciókkal, és CSOK teljeskörű ügyintézéssel áll rendelkezésére térítésmentesen!
Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 31. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Ócsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ócsa m² ár
1187 e Ft
806 e Ft -47%
Ennek az ára
Ócsa átlagár
149.5 M Ft m Ft
99.9 m Ft -50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ócsa

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

79.5 M Ft
7 szoba
100 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

93.9 M Ft
6 szoba
150 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

93 M Ft
5 szoba
175 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

94.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

24.9 M Ft
5 szoba
134 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

149.5 M Ft
3 + 1 szoba
126 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

79.5 M Ft
7 szoba
100 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

83 M Ft
4 szoba
180 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

65 M Ft
3 + 1 szoba