Astora Art House

Eladó családi ház
Nyírtelek, földszint

+ 13 kép 1/16
68 000 000 Ft68 M Ft 819 277 Ft/m2
3 szoba
83 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 308
Gáva Aliz
Favorit Ingatlan iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nyírtelek, csendes, új építésű lakóparkjában kínálok eladásra egy új építésű, 83 nm-es, 3 szoba + nappalis önálló családi házat.

Az ingatlan 100 %-ban kulcsrakész állapotban kerül átadásra – megbízható kivitelezőtől, referencia munkákkal!

Elrendezése:

Nappali–konyha–étkező - teraszkapcsolattal,
3 külön nyíló szoba - amelyből 2 szoba teraszkapcsolattal,
Fürdőszoba,
Háztartási helyiség,
Kamra,
közlekedő.

Főbb jellemzők:

Tégla falazat (Porotherm 30 ), 15 cm-es külső szigeteléssel,
25 cm-es födémszigeteléssel,
Hőszivattyús padlófűtés,
Klímaberendezés- 1 db 5 kW-os,
Cserép tetőfedés,
3 rétegű Kömmerling Műanyag nyílászárók- elektromos redőny vezeték előkészítéssel,
360 nm-es saját telekterülettel.

A vételár tartalmazza a kerítést, és az elektromos garázskapuval felszerelt fedett autóbeállót.

Az ingatlan tágas és világos terekkel, átgondolt elrendezéssel és igényes kivitelezéssel rendelkezik - kiváló választás azoknak, akik egy modern, költözésre kész otthont keresnek.

A kivitelező korábbi munkái megtekinthetők – igény esetén referenciaingatlan bemutatása megoldható!

Energetikai besorolás: AA+

Amennyiben felkeltette az érdeklődését, várom hívását!Az ingatlan azonosítója: 68806Érdeklődni: +36303089895

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás családi házak ára Nyírtelken

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyírtelek m² ár
819 e Ft
547 e Ft -50%
Ennek az ára
Nyírtelek átlagár
68 M Ft m Ft
50.6 m Ft -34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyírtelek, földszint

Eladó családi házak a környékről

Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

68 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

64.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

55 M Ft
3 szoba
94 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

64.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

64.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

130 M Ft
3 szoba
159 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

26.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

64.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

64.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

14.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

27 M Ft
2 + 1 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

69.9 M Ft
5 szoba
123 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nagyhalász
Eladó családi ház

Nagyhalász