Seven Pearl

Eladó családi ház
Nyírpazony

+ 17 kép 1/20
64 900 000 Ft64.9 M Ft 737 500 Ft/m2
3 + 1 szoba
88 m²
építés éve:1989

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1568 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 323
Legány András Etikus Ingatlanos
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tágas otthon, hatalmas telekkel Nyírpazony szívében – ahol a nyugalom és a lehetőségek találkoznak!
Nyírpazony belvárosában kínálunk eladásra egy 1989-ben épült, masszív B30-as téglából készült, kiváló szerkezeti állapotú családi házat, amely ideális választás akár nagyobb család számára is.
A 1568 m²-es, gondozott telken elhelyezkedő nettó 88 m²-es lakótér praktikus elosztású:
3 külön nyíló szoba + nappali
tágas konyha étkezővel
pár éve felújított fürdőszoba
hangulatos télikert
Az otthon komfortjáról korszerű, szigetelt fa nyílászárók és szigetelt falazat gondoskodik. A fűtésről cirkó rendszer, egy megbízható Hajdú kondenzációs kazán és lapradiátoros hőleadás biztosítja az egyenletes meleget.
A házhoz tartozik egy 24 m²-es garázs, valamint egy igazán különleges, parkosított udvar:
árnyékot adó platánfák
bőséges méretű kert – tökéletes saját zöldségek, gyümölcsök termesztésére
Ez az ingatlan nemcsak egy ház, hanem egy lehetőség – családi életre, kertészkedésre, nyugalomra.
Stabil szerkezet, élhető terek, hatalmas telek – ritka kombináció a környéken!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Nyírpazonyon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyírpazony m² ár
738 e Ft
601 e Ft -23%
Ennek az ára
Nyírpazony átlagár
64.9 M Ft m Ft
91 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyírpazony

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

94 M Ft
3 szoba
110 m²
Döge
Eladó családi ház

Döge

25 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

35 M Ft
2 szoba
80 m²
Nyírpazony
Eladó családi ház

Nyírpazony

129.9 M Ft
4 szoba
155 m²
Nyírpazony
Eladó családi ház

Nyírpazony

83 M Ft
5 szoba
190 m²
Nagyhalász
Eladó családi ház

Nagyhalász

20 M Ft
2 szoba
57 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyírpazony
Eladó családi ház

Nyírpazony

154.9 M Ft
4 szoba
233 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

27 M Ft
2 + 1 szoba
96 m²
Nyírpazony
Eladó családi ház

Nyírpazony

94.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Nyírpazony
Eladó családi ház

Nyírpazony

129.9 M Ft
3 + 1 szoba
115 m²
Nyírpazony
Eladó családi ház

Nyírpazony

390 M Ft
6 szoba
562 m²
Nyírpazony
Eladó családi ház

Nyírpazony

199.9 M Ft
3 szoba
236 m²
Nyírpazony
Eladó családi ház

Nyírpazony

154.9 M Ft
4 + 1 szoba
235 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyírpazony
Eladó családi ház

Nyírpazony

94.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyírpazony
Eladó családi ház

Nyírpazony