Astora Art House

Eladó családi ház
Nyírpazony

+ 17 kép 1/20
199 900 000 Ft199.9 M Ft 847 034 Ft/m2
3 szoba
236 m²
építés éve:2018

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 959 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 451
Nádasdi Bence
OTPip - Nyíregyháza Sólyom utca 4 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Luxus és nyugalom Nyírpazonyban! Galériás álomotthon szaunaszigettel!

Nyíregyháza közvetlen szomszédságában, Nyírpazony egyik legszebb részén eladó egy minden igényt kielégítő, 236 nm-es exkluzív családi ház. A 2018-ban épült ingatlan a modern építészet és a prémium életérzés találkozása – egy igazi „ékszerdoboz”, ahol a XXI. századi technológia eleganciával párosul.

MIÉRT EZ AZ INGATLAN A LUXUS CSÚCSA?

Páratlan építészeti megoldások: A ház galériás kialakítása tágas, levegős tereket és különleges esztétikai élményt nyújt. A kivitelezés során csak a legmagasabb minőségű anyagokat használták fel, mind szerkezetileg, mind stílusában kifogástalan.

Saját Wellness Oázis: Felejtse el a zsúfolt fürdőket! A kertben egy professzionálisan kialakított finn és infra szauna várja a relaxálni vágyókat. A pihenés élményét a különleges bambusz sziget teszi teljessé, amely egzotikus hangulatot kölcsönöz a birtoknak.

Parkosított Kert: A 959 nm-es telek gondosan tervezett, teljesen parkosított és automata öntözőrendszerrel ellátott, így Önnek csak az élvezettel kell foglalkoznia.

Exkluzív életmód: Az ingatlan minden részlete azt a célt szolgálja, hogy a mindennapok pihentetőek és nívósak legyenek – legyen szó családi összejövetelről vagy privát elvonulásról.

LOKÁCIÓ:
Nyírpazony kiváló elhelyezkedése biztosítja a város közelségét, miközben megőrzi a kertvárosi nyugalom előnyeit. Biztonságos, csendes környék, amely ideális választás igényes családok számára.

FINANSZÍROZÁS ÉS ÜGYINTÉZÉS:
OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Babaváró, Falusi CSOK, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítjük ügyfeleinket!

Ez az ingatlan nem csupán egy ház, hanem egy életstílus. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal a megtekintéssel kapcsolatban!

Referenciaszám: M308081

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Nyírpazonyon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyírpazony m² ár
847 e Ft
677 e Ft -25%
Ennek az ára
Nyírpazony átlagár
199.9 M Ft m Ft
103 m Ft -94%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyírpazony

Eladó családi házak a környékről

Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

71 M Ft
4 szoba
76 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

120 M Ft
9 szoba
300 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

125 M Ft
7 szoba
170 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

90 M Ft
4 szoba
82 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

62 M Ft
3 szoba
80 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

145 M Ft
8 + 1 szoba
360 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
260 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

85 M Ft
3 + 2 szoba
115 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

420 M Ft
10 szoba
500 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

620 M Ft
12 szoba
1300 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

147.99 M Ft
4 szoba
160 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

70 M Ft
3 szoba
100 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

130 M Ft
4 + 2 szoba
200 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

90 M Ft
4 szoba
82 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

189 M Ft
6 szoba
120 m²
Balatonkeresztúr, Berek utca
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

149 M Ft
4 szoba
185 m²
Balatonkeresztúr
Eladó családi ház

Balatonkeresztúr

147.99 M Ft