Aerogate Homes

Eladó családi ház
Nyírmada

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 7 kép 1/10
34 990 000 Ft34.99 M Ft 291 583 Ft/m2
3 szoba
120 m²
építés éve:1993

Részletes adatok

Telekméret: 977 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642815002
Baloghné Járosi Rita
Duna House - Nyíregyháza, Búza tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nagyszerű lehetőség Nyírmadán! 120 nm-es Családi ház, 977 nm-es telken eladó!

Ingatlan leírás:

    Méret: 120 négyzetméter
    Elhelyezkedés: Nyírmada központjában
    Építési anyag: Poroterm téglából
    Szigetelés: Födém és homlokzat szigeteléssel ellátott
    Telek mérete: 1000 négyzetméter
    Elrendezés: Előszoba, nappali, 2 hálószoba, étkező, konyha, fürdő, WC
   fedett terasz és beépített tetőtér 2 szobával
    Parkolás: Garázs és pince  az épület alatt

Ingatlan részletek:
A családi ház Nyírmada  központja közelében található .
A poroterm téglából épült ingatlan homlokzati és tetőszigetelésének köszönhetően kedvező szinten marad a téli fűtés költsége. Az ingatlan redőnyözött, szigetelt fa ablakokkal van ellátva, amely szintén hozzájárul az energiatakarékossághoz és a komfortos otthoni környezethez.
Az  1000 négyzetméteres telken gyümölcsfák, veteményes kert és szőlő található, így lehetősége van saját termények termesztésére.

A házban előszoba, nappali és 2 hálószoba, valamint étkező, konyha, fürdőszoba és WC található. Emellett van egy praktikus fedett terasz és beépített tetőtér is, ahol további 2 szoba található. Az épület alatt egy hatalmas garázs és pince került kialakításra, amelyek kényelmes tárolási lehetőséget kínálnak.
Ez az ingatlan kifejezetten azoknak a családoknak ajánlott, akik szeretnek kertészkedni és élvezni a nyugodt vidéki életet.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését kérem keressen a
+36/20 366 5877 telefonszámon, vagy a jarosi.rita@dh.hu e-mail címen!
Irányár: 34.990.000Ft
Vevőink számára minden szolgáltatásunk ingyenes! Babaváró hitel és Falusi CSOK igényelhető!
Az ingatlan tehermentes!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Nyírmadán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyírmada m² ár
292 e Ft
267 e Ft -9%
Ennek az ára
Nyírmada átlagár
34.99 M Ft m Ft
29 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyírmada

Eladó családi házak a környékről

Nyírmada
Eladó családi ház

Nyírmada

32 M Ft
3 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyírmada
Eladó családi ház

Nyírmada

31 M Ft
5 szoba
160 m²
Nyírmada, Madách út 50
Eladó családi ház

Nyírmada

10.25 M Ft
1 + 1 szoba
118 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

27 M Ft
2 + 1 szoba
96 m²
Nyírmada
Eladó családi ház

Nyírmada

26 M Ft
3 szoba
80 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyírmada
Eladó családi ház

Nyírmada

32 M Ft
3 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyírmada
Eladó családi ház

Nyírmada

31 M Ft
5 szoba
160 m²
Nyírmada
Eladó családi ház

Nyírmada

32 M Ft
3 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyírmada
Eladó családi ház

Nyírmada

32 M Ft
3 szoba
120 m²
Nyírmada
Eladó családi ház

Nyírmada

32 M Ft
3 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyírmada
Eladó családi ház

Nyírmada

19 M Ft
3 szoba
72 m²
Nyírmada, Kisvárdai út 21
Eladó családi ház

Nyírmada

4.1 M Ft
1 + 1 szoba
105 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyírmada
Eladó családi ház

Nyírmada

26 M Ft
3 szoba
80 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyírmada
Eladó családi ház

Nyírmada

32 M Ft
3 szoba
120 m²
Nyírmada
Eladó családi ház

Nyírmada

32 M Ft
3 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba