Seven Pearl

Eladó családi ház
Nyírmada

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 11 kép 1/13
19 000 000 Ft19 M Ft 263 889 Ft/m2
3 szoba
72 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 3179 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Gyöngyösi Sándor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nyírmada csendes, barátságos környezetében elérhetővé vált egy 72 nm, belülről frissen felújított ház, amely tökéletes választás lehet első otthonának vagy befektetési célú ingatlannak. Az ingatlan elhelyezkedése ideális, hiszen a telek mérete 3179 nm, ami lehetőséget biztosít a szabadidős tevékenységekre, kertészkedésre vagy akár egy kis gyümölcsös kialakítására is. A házban 2 szoba, és 1 nappali található, amelyek kényelmes életteret biztosítanak. Az ingatlan belső állapota jó, az újonnan beszerelt gáz cirkófűtés pedig biztosítja a meleg otthont a hideg téli hónapokban is. A környék csendes és biztonságos, ideális helyszín a pihenéshez és a feltöltődéshez, távol a város zajától, mégis könnyen megközelíthető a közlekedési lehetőségek révén. Nyírmada nemcsak a természet közelségét kínálja, hanem a város közlekedési infrastruktúrája is kedvező. A közeli buszmegállókból könnyedén eljuthat a szomszédos városokba, míg az autóval való közlekedés is zökkenőmentes, hiszen a főbb közlekedési útvonalak gyorsan elérhetők. A településen található boltok, éttermek és egyéb szolgáltatások mind hozzájárulnak ahhoz, hogy a mindennapok kényelmesen teljenek. Ha felkeltette érdeklődését, keressen telefonon!
Vevő Ügyfeleink részére, minden szolgáltatásunk intézése díjmentes!
Az ingatlanról készült videót megtekintheti : https://youtu.be/LQm3yWUq22U

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Nyírmadán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyírmada m² ár
264 e Ft
270 e Ft 2%
Ennek az ára
Nyírmada átlagár
19 M Ft m Ft
28.9 m Ft 34%

Nézzen videót az ingatlanról

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyírmada

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyírtass
Eladó családi ház

Nyírtass

21 M Ft
5 + 2 szoba
360 m²
Nyírmada
Eladó családi ház

Nyírmada

19 M Ft
3 szoba
72 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

35 M Ft
2 szoba
80 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

290 M Ft
4 szoba
620 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nyírmada, Kisvárdai út 21
Eladó családi ház

Nyírmada

4.1 M Ft
1 + 1 szoba
105 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

27 M Ft
2 + 1 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyírmada
Eladó családi ház

Nyírmada

31 M Ft
5 szoba
160 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyírmada
Eladó családi ház

Nyírmada

32 M Ft
3 szoba
120 m²
Nyírmada
Eladó családi ház

Nyírmada

32 M Ft
3 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

94 M Ft
3 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyírmada
Eladó családi ház

Nyírmada

26 M Ft
3 szoba
80 m²
Nyírmada
Eladó családi ház

Nyírmada

32 M Ft
3 szoba
120 m²
Nyírmada
Eladó családi ház

Nyírmada

32 M Ft
3 szoba
120 m²
Nyírmada
Eladó családi ház

Nyírmada

29 M Ft
3 szoba
130 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

79.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Tihany
Eladó családi ház

Tihany

149 M Ft
5 szoba
270 m²
Kisapáti
Eladó családi ház

Kisapáti