Astora Art House

Eladó családi ház
Nyíregyháza

+ 10 kép 1/13
84 990 000 Ft84.99 M Ft 849 900 Ft/m2
3 szoba
100 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Telekméret: 5416 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 698
Szőlősi Zsuzsanna Edina EV.
Szőlősi Zsuzsanna Edina EV.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nyíregyháza Körmendi tanyán eladó egy lakhatásra alkalmas családi ház, amelyhez két, külön helyrajzi számon nyilvántartott nagyméretű földterület tartozik kivételes adottságokkal és sokrétű hasznosítási lehetőséggel, melyek egyben vagy akár külön-külön is megvásárolhatók.

Lakóingatlan:

- 100 m² alapterület

- 5.416 m²-es telek

- Vályog falazat, műanyag nyílászárók

- Gáz-cirkó fűtés + cserépkályha

- Teljes összközmű

- Klíma

- Fedett terasz

-Kültéri kemence, filagória, kerti csap

Befektetési értéket növelő földterületek (külön hrsz.):

- 24.560 m² – erdő, kivett golfpálya és tó megnevezéssel

- 29.998 m² – erdő, kivett golfpálya megnevezéssel

Miért ideális befektetés?

- Több helyrajzi szám → rugalmas értékesítés vagy hasznosítás

- „Kivett” besorolású területek → kiemelkedő jövőbeni értéknövekedési potenciál

- Erdős környezet → turisztikai, rekreációs, sportcélú fejlesztések lehetősége*

- Lakható ház a területen → azonnali használat, bérbeadás vagy személyzeti elhelyezés

(*A hasznosítás a hatályos szabályozás és helyi építési előírások függvénye.)

Ez az ingatlan nem csupán egy egyszerű családi ház, hanem egy több lábon álló befektetési lehetőség, amely ritkán elérhető ilyen adottságokkal Nyíregyháza térségében.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
850 e Ft
679 e Ft -25%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
84.99 M Ft m Ft
81.1 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

290 M Ft
4 szoba
620 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft