Astora Art House

Eladó családi ház
Nyíregyháza, földszint

+ 7 kép 1/10
98 500 000 Ft98.5 M Ft 708 633 Ft/m2
3 szoba
139 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 3200 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 308
Gáva Aliz
Favorit Ingatlan iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nyíregyházán- Oroson, eladásra kínálok Új építésű, Nappali + 3 szobás, 139 nm-es, önálló családi házat, 25,5 nm-es garázzsal, 40 nm-es terasszal.Az ingatlan 100 %-ban kulcsrakész állapotban kerül átadásra, megbízható kivitelezőtől, referencia munkákkal!Elrendezése:

Nappali–konyha–étkező - 40 nm-es teraszkapcsolattal,
3 külön nyíló szoba, - 1 szobához: gardrób és zuhanyzós fürdőszoba kapcsolódik,
Fürdőszoba,
Háztartási helyiség,
Kamra,
Előtér,
Garázs - 25,5 nm.

Főbb jellemzők:

Tégla falazat (Porotherm 30 ), 15 cm-es külső szigeteléssel,
30 cm-es födémszigeteléssel,
Hőszivattyús padlófűtés,
Alacsony lejtésszögű lemeztető
3 rétegű Műanyag nyílászárók,
3200 nm-es saját telekterülettel.

A vételár tartalmazza a kerítést, az automata garázskaput, valamint térkövezett bejáratot.

Energetikai besorolás: AA+Az ingatlan tágas és világos terekkel, átgondolt elrendezéssel és igényes kivitelezéssel rendelkezik.
A kivitelező korábbi munkái megtekinthetők – igény esetén referenciaingatlan bemutatása megoldható!

A hirdetésben szereplő képek referencia ingatlanról készültek!
Amennyiben felkeltette az érdeklődését, várom hívását!
Az ingatlan azonosítója: 69322Érdeklődni: +36303089895

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

3 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
709 e Ft
685 e Ft -4%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
98.5 M Ft m Ft
80.8 m Ft -22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, földszint

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

290 M Ft
4 szoba
620 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

290 M Ft
4 szoba
620 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nagyhalász
Eladó családi ház

Nagyhalász

20 M Ft
2 szoba
57 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
200 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyírtass
Eladó családi ház

Nyírtass

21 M Ft
5 + 2 szoba
360 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza