City Pearl

Eladó családi ház
Nyíregyháza

+ 15 kép 1/18
62 900 000 Ft62.9 M Ft 320 918 Ft/m2
3 szoba
196 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Telekméret: 520 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 278
Elek Ágnes
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Végtelen lehetőség Nyíregyháza belvárosában! Elegáns nagypolgári önálló családi ház az Árpád utca közelében!

Ha egy olyan házról álmodsz, amit a saját elképzeléseid szerint alakíthatsz, akkor megtaláltad!
Nyíregyháza belvárosának közelében, csendes, családi házas utcában eladó egy bruttó 196 nm-es, nappali + 4 szobás, önálló családi ház 520 nm-es telken.

Miért különleges?

Tágas terek, több mint 3 m belmagasság – nappali + 4 szoba, ahol minden családtagnak jut saját kuckó
Energiatakarékos alapok – 10 cm homlokzati hőszigetelés a tégla falazaton
Korszerűsítések már elvégezve: teljes villanyhálózat csere, új Saunier Duval kondenzációs kazán, modern lapradiátorok
műanyag nyílászárók, redőnyökkel

Ez nem csak egy ház, ez a TE otthonod lehet, melyet némi ráfordítással a saját ízlésedre formálhatsz!

A ház felújítása elkezdődött – a befejezés teljesen rád vár. Ez a lehetőség azoknak szól, akik nem „készen kapott” otthont keresnek, hanem olyat, amit saját stílusuk szerint formálhatnak modernné.
Itt a lehetőség, hogy kialakíts egy egyedi, designos otthont, amelyben minden részlet rólad és a családodról szól.

Elhelyezkedés

A belváros gyalogosan is könnyen elérhető – iskola, óvoda, üzletek, kávézók karnyújtásnyira.
Ugyanakkor a környék csendes, nyugodt, ideális a családi élethez.

Finanszírozás

Új Otthon Start hitelre is megvásárolható, így ideális választás fiatal pároknak és családoknak, akik első közös otthonukat keresik.

Műszaki jellemzők:

520 nm-es telek
br. 196 nm, nettó 157 nm
nappali + 4 szoba
jelenleg részben felújítva
vegyes falazatú, a ház első része 60 cm-es vályogból épült, ennek a résznek a külső felújítása, színezése megtörtént, a hátsó rész tégla falazatú, ezen 10 cm homlokzati szigetelés található
műanyag nyílászárók, a szobákon redőnnyel
néhány éve a villanyvezetékek teljes cseréje megtörtént, fűtéskorszerűsítés is történt, mely során a radiátorok és a kazán cseréje is megtörtént.
akár két generációsra is kialakítható

Ha felkeltette érdeklődését a hirdetésben szereplő otthon, ne habozzon, keressen minket, és tekintse meg ezt a remek lehetőséget! Vevőink számára minden szolgáltatásunk ingyenes és teljeskörű ügyintézést biztosítunk. Szakmailag kiválóan felkészült kollégákkal állunk Ügyfeleink rendelkezésére hogy gördülékeny legyen az ingatlanvásárlás!
Elek Ágnes- ingatlanszakértő, irodavezető +36202785838

Referencia szám: HK-5050393-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 01. Utoljára módosítva: 2026. 04. 02.

3 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
321 e Ft
679 e Ft 53%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
62.9 M Ft m Ft
81.1 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

94 M Ft
3 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

27 M Ft
2 + 1 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

88 M Ft
3 szoba
256 m²
Nagyhalász
Eladó családi ház

Nagyhalász

20 M Ft
2 szoba