Avico Greentop

Eladó családi ház
Nyíregyháza

+ 17 kép 1/20
154 900 000 Ft154.9 M Ft 704 091 Ft/m2
3 + 2 szoba
220 m²
építés éve:1934

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 648 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 242
Szabolcsi Vince
Nyíregyháza Dózsa György út 32-34 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Vállalkozók és befektetők figyelem!

Eladásra kínálunk egy kivételes lehetőséget Nyíregyháza belvárosának szívében: egy kétszintes, 220 négyzetméteres családi házat, amelyhez egy utcafronti, jól frekventált üzlethelyiség is tartozik.

Az ingatlan sokoldalú hasznosítási lehetőséget kínál, ideális választás lehet mind lakhatási, mind üzleti célokra, vagy akár bérbeadásra is. A belvárosi elhelyezkedés garantálja a könnyű megközelíthetőséget és a kiváló infrastrukturális adottságokat.

Ne hagyja ki ezt a remek befektetési lehetőséget!

Sosem látott gyors ügyintézés, pénzügyi tanácsadás? Sorban állás? Mi az? CSOK Plusz, Babaváró? Naná, segítünk mindenben!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
704 e Ft
564 e Ft -25%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
154.9 M Ft m Ft
126.8 m Ft -22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

94 M Ft
3 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

88 M Ft
3 szoba
256 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba