Oasis Residence

Eladó családi ház
Nyíregyháza

+ 8 kép 1/11
59 900 000 Ft59.9 M Ft 721 687 Ft/m2
1 + 3 szoba
83 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 2000 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 414
Vass István
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nyíregyháza-Sóstóhegy dinamikusan fejlődő részén 83 nm-es, nappali +3 szobás, szigetelt, műanyag nyílászárós, hőszivattyús fűtési rendszerrel ellátott új építésű családi ház, 2000 nm-es telken eladó. A jelen ajánlat nappali+3 külön bejáratú hálószoba, konyha, fürdő, zuhanyzó, wc, háztartási helyiség, nagy méretű terasz helyiségekből áll. Az ingatlan hasznos alapterülete 83 nm, ami igény esetén bővíthető. A beépítésre kerülő építőanyagok megfelelnek a korszerű előírásoknak. 30-as tégla falazattal, homlokzati hőszigeteléssel, tetőszigeteléssel, 3 rétegű fokozottan hang, és hőszigetelt nyílászárókkal felszerelt. A ház fűtése korszerű hőszivattyúval történik. A külső és belső burkolatok a vevő igényeinek megfelelő minőségben, illetve színvilágban kerülhetnek beépítésre, amennyiben a kivitelezés alatt lefoglalja az ingatlant. Az ingatlan átmenő forgalomtól mentes utcában helyezkedik el.
Átadás: szerződéskötést követően 8 hónap.

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

4 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
722 e Ft
691 e Ft -4%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
59.9 M Ft m Ft
102.5 m Ft 42%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

27 M Ft
2 + 1 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

94 M Ft
3 szoba
110 m²
Nagyhalász
Eladó családi ház

Nagyhalász

20 M Ft
2 szoba
57 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyírtass
Eladó családi ház

Nyírtass

21 M Ft
5 + 2 szoba
360 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
200 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

88 M Ft
3 szoba
256 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft