Oasis Residence

Eladó családi ház
Nyíregyháza, 1. emelet

+ 11 kép 1/14
94 000 000 Ft94 M Ft 552 941 Ft/m2
3 szoba
170 m²
1. emelet

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 577
Gáváné Irén
Favorit Ingatlan iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nyíregyházán Korányi Frigyes Utcán, Nappali+3 Szobás, Szintes, Önálló Családi Ház Eladó.
 
A ház 170 nm, szilikát, tégla építésű, cserép tető fedésű, elektromos fogyasztását 6,5 kw Napelem rendszer, komfortját 2 db Hűtő-fűtő Klíma biztosítja, 2 fürdőszobával, 1 állásos Garázzsal, egyedi gáz cirkó fűtéssel, redőnnyel szerelt műanyag nyílászárókkal, laminált padló, járólap burkolatokkal rendelkezik.
 
Földszinten: nappali, konyha, étkező, 1 szoba, fürdőszoba-wc, fedett terasz, külön bejárattal garázsEmeleten: 2 szoba, fürdőszoba-wc, közlekedő található.
 
Az ingatlan 500 nm-es részben térkövezett, parkosított telekterületen található.
 
Energetikai besorolás: tulajdonos tájékoztatása szerint folyamatban van, illetve komoly érdeklődés esetén rövid időn belül elkészíttetésre kerül.
 

Amennyiben felkeltette érdeklődését várom hívását!
Vásárlóinknak a szolgáltatás díjtalan!

Az ingatlan azonosítója: 67897Érdeklődni: +36305778872

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
553 e Ft
679 e Ft 19%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
94 M Ft m Ft
81.1 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 1. emelet

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

94 M Ft
3 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

290 M Ft
4 szoba
620 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

88 M Ft
3 szoba
256 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

27 M Ft
2 + 1 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza