BAM Living

Eladó családi ház
Nyírbogdány

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 14 kép 1/17
44 900 000 Ft44.9 M Ft 561 250 Ft/m2
2 szoba
80 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 3886 m2
Fűtés: Elektromos
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 262
Szücs-Hajdú Angelika
OTPIP Nyíregyháza Hunyadi u.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nyírbogdány csendes, rendezett környékén eladó teljesen felújított családi ház!

Nyírbogdány nagyon nyugodt, jó lakóközösséggel rendelkező részén eladó egy 80 m2-es (62 m2 hasznos alapterületű), teljes körűen felújított családi ház, amely egy 3886 m2-es, tágas telken helyezkedik el. Az ingatlan kiváló választás mindazok számára, akik vidéki nyugalmat keresnek, miközben Nyíregyháza mindössze 15 perc autóútra található.

Felújítás és műszaki tartalom

A ház felújítása során új, lemezfedésű tetőt kapott, megtörtént az elektromos és vízvezetékek teljes cseréje, valamint a teljes közműhálózat - víz, villany és szennyvíz - megújítása is. A homlokzat 10 cm-es hőszigetelést, nemes vakolat színezést kapott, míg a lábazat 5 cm-es szigeteléssel lett ellátva. Új ereszcsatorna került felszerelésre, továbbá az utcafronttól a ház bejáratáig új járda került kialakításra. A felújítás óta az ingatlan nem volt lakott.

Elrendezés és belső kialakítás

Az ingatlan praktikus elosztású: két szoba, amerikai konyhás nappali, fürdőszoba WC-vel és egy kamra került kialakításra. A ház két bejárattal rendelkezik, valamint egy 11 m2-es fedett terasz is helyet kapott. Az új, hőszigetelt műanyag nyílászárók, az új beltéri ajtók és a modern, igényes burkolatok korszerű, letisztult megjelenést biztosítanak. A nappali és a két szoba mennyezete gipszkartonozott, 5 cm-es hőszigeteléssel lett ellátva.

Fűtés és melegvíz-ellátás

A fűtést három darab Midea inverteres hűtő-fűtő klíma biztosítja, melyek különálló, kedvezményes H-tarifás mérőórákról üzemelnek, emellett két cserépkályha is rendelkezésre áll. A melegvíz-ellátásról egy új, 120 literes Hajdú villanybojler gondoskodik, külön vezérelt (B) mérőórával.

Melléképületek és udvar

Az udvaron egy 70 m2-es melléképület helyezkedik el vályog falazattal és stabil szerkezettel, amely kívülről szintén felújított. Az épület két különálló részből áll, egyik részéből pince nyílik, a végében pedig kocsibeálló kapott helyet. A kertben kerti csap és ásott kút is rendelkezésre áll.

Elhelyezkedés

A buszmegálló 200 méteren belül elérhető, a közelben minden fontos szolgáltatás megtalálható. Az ingatlan ideális választás lehet azonnal költözni vágyóknak, illetve azoknak is, akik nagy telekkel rendelkező, felújított otthont keresnek csendes környezetben.
További kérdéseivel vagy megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal, akár hétvégén is! Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek, valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

44900000 Ft

Referencia szám: M320878

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás családi házak ára Nyírbogdányon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyírbogdány m² ár
561 e Ft
474 e Ft -18%
Ennek az ára
Nyírbogdány átlagár
44.9 M Ft m Ft
36.6 m Ft -23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyírbogdány

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyírbogdány
Eladó családi ház

Nyírbogdány

21.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

290 M Ft
4 szoba
620 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyírbogdány
Eladó családi ház

Nyírbogdány

44.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Nyírtass
Eladó családi ház

Nyírtass

21 M Ft
5 + 2 szoba
360 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyírbogdány
Eladó családi ház

Nyírbogdány

25.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nyírbogdány
Eladó családi ház

Nyírbogdány

45.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nyírbogdány
Eladó családi ház

Nyírbogdány

24 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Nyírbogdány
Eladó családi ház

Nyírbogdány

24 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyírbogdány
Eladó családi ház

Nyírbogdány

44.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Nyírbogdány
Eladó családi ház

Nyírbogdány

44.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Nyírbogdány
Eladó családi ház

Nyírbogdány

45.9 M Ft
3 szoba
78 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

27 M Ft
2 + 1 szoba
96 m²
Nyírbogdány
Eladó családi ház

Nyírbogdány

44.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Nyírbogdány
Eladó családi ház

Nyírbogdány

45.9 M Ft
3 szoba
78 m²
Nyírtelek