Avico Greentop

Eladó családi ház
Nagykőrös

+ 12 kép 1/15
66 900 000 Ft66.9 M Ft 514 615 Ft/m2
4 szoba
130 m²
építés éve:1996

Részletes adatok

Telekméret: 453 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815002
Kemecsei Szabin
Duna House - Kecskemét, Dobó krt.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ELADÓ NAGYKŐRÖS BELVÁROSÁBAN, CSENDES ZSÁK UTCÁBAN NAPPALI+3 SZOBÁS 2 FÜRDŐS HÁZAT!Az ingatlan 1996-ban épült, pince, földszint és tetőtérbeépítéssel!Gázkazánról, padló fűtés az egész házban.A telek 453-nm-es rendezett, a főépületen kívül 1 fedett kocsobeálló kapott még helyet.Legfontosabb paraméterei röviden:- Önálló hrsz, rendezett jogi háttér- 1996-os tégla szerkezet- Klíma- Padlófűtés- Pince- Intim kert- Megkímélt állapotHa felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás családi házak ára Nagykőrösön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagykőrös m² ár
515 e Ft
435 e Ft -18%
Ennek az ára
Nagykőrös átlagár
66.9 M Ft m Ft
45.8 m Ft -46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagykőrös

Eladó családi házak a környékről

Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

83.99 M Ft
5 szoba
300 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

34.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

60 M Ft
5 szoba
240 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

134.99 M Ft
4 szoba
145 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

54.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

34.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

54.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

60 M Ft
2 szoba
140 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

38.8 M Ft
3 szoba
180 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

44.9 M Ft
8 szoba
230 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

18.5 M Ft
3 szoba
35 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft