Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Nagykáta

61 900 000 Ft61.9 M Ft 783 544 Ft/m2
4 szoba
79 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 785 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3653999325
Kovács Kitti
Duna House - Cegléd

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nagykátán vasútállomástól 10 percre 83nm-es 3 szoba+ nappalis újépítésű ház eladó!

-Alapozás:vasbeton sávalap 50 cm széles és 80cm mély

- Lábazati falazat: 1 sor betonnal kiöntött 30-as zsalukő  

-Teherhordó falazat:30 cm-es VIABLOKK pórusbeton

- Válaszfal: 10cm-es profilos gipszkarton falazat

-Szigetelés:GV-3 bitumenes lemez, padlóban Austrotherm  AT-N100 10cm-es ,padláson Austrotherm AT-N30 30 cm-es

- Homlokzati hőszigetelés: 10 cm polisztirol

- Tetőhéjazat : Cserepeslemez

- Külső nyílászárók: 3 üvegrétegű  hőszigetelt műanyag ablakok és bejárati ajtó

- Hidegburkolat választható: 8500 Ft / m2

- Melegburkolat választható: 8000 Ft / m2

- Szaniterek választható: (kád, zuhanykabin, csaptelep stb.)

- Beltéri ajtó választható: 50000Ft-ig

Várható átadás Augusztus közepén! Az ár a kulcsrakész állapotot tartalmazza egyedi kéréseket felár esetében teljesítenek.

Elhelyezkedését tekintve tökéletes Nagykátán a strand közelében csendes utcában helyezkedik el.

A vasútállomás és a központ is 10 perces sétával elérhető!

Nagykáta tömegközlekedés szempontjából kiváló, Budapest 50 perc alatt elérhető.

Amennyiben megtetszett önnek az ingatlann várom megtisztelő hívását a hét bármely napján.

Ingyenes hitelügyintézés garantáltan a legjobb feltételekkel és a leggyorsabban.

Eladás és vétel teljes körű ügyintézése, ingyenes tanácsadás, értékbecslés, megbízható ügyvédi háttér biztosítás.

Amennyiben megtetszett önnek az ingatlan várom megtisztelő hívását a hét bármely napján akár hétvégén is.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Nagykátán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagykáta m² ár
784 e Ft
608 e Ft -29%
Ennek az ára
Nagykáta átlagár
61.9 M Ft m Ft
60.8 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagykáta

Eladó családi házak a környékről

Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

56.5 M Ft
3 szoba
167 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

28.3 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

10 M Ft
3 szoba
79 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

189 M Ft
7 szoba
240 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

29 M Ft
2 szoba
66 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

29.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

47.999 M Ft
2 szoba
55 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Kerepes
Eladó családi ház