Metrodom

Eladó családi ház
Nagykanizsa

+ 17 kép 1/20
49 000 000 Ft49 M Ft 66 306 Ft/m2
2 szoba
739 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Telekméret: 739 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Latin Richárd
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Megvételre kínálom ezt nettó 71,38 m2-es családi házat Nagykanizsán a teleki utcán!
A ház osztatlan közös tulajdon, melynek 2 lakója van!
Mindkét ház külön leválasztott telekterülettel rendelkezik!
Északi falazata szigetelt.

KÖRNYÉK ÉS KÖZLEKEDÉS:
- Közkedvelt kertvárosias környezet.
- Kiváló környék, jó infrastruktúrával.
- Bevásárlási lehetőség adott 5-7 percen belül elérhető.
- Buszmegálló 120 méterre a bejárattól.

A HÁZRÓL:
- Nettó 71,38 m2-es ház, tetőtér beépítéses.
- Jó állapotú.
- 2 szintes.
- 1950-es években épült.
- Falazata tégla.
- Teteje cseréppel fedett.
- Fa, és műanyag nyílászárókkal ellátott.
- Belmagasság 360 cm.
- Egy része galériázott.
- A meleget gáz-cirkó kazán biztosítja radiátorokon keresztül.
- Tájolása észak-déli.

UDVAR:
- Az osztatlan közös telken mindössze 1 szomszéd van, mely 739 m2 telken osztozik.
- Egyenes, sík telek.
- Az ingatlanhoz tartozik még egy melléképület, és egy fedett terasz.

Irodánk teljes körű, ingyenes szolgáltatást nyújt kereső ügyfeleinknek.
Szakszerű tanácsadással, hitel ügyintézéssel, energetikai tanúsítvány elkészítésével és kedvező díjszabású ügyvéddel nyújtunk segítséget!

Bővebb információért és a megtekintéssel kapcsolatban várom HÍVÁSÁT a hét minden napján!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Nagykanizsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagykanizsa m² ár
66 e Ft
451 e Ft 85%
Ennek az ára
Nagykanizsa átlagár
49 M Ft m Ft
29 m Ft -69%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagykanizsa

Eladó családi házak a környékről

Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

110 M Ft
1 szoba
147 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

225 M Ft
11 + 1 szoba
317 m²
Zalaszántó
Eladó családi ház

Zalaszántó

14.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

25 M Ft
3 szoba
115 m²
Pat
Eladó családi ház

Pat

11 M Ft
4 szoba
117 m²
Nagykanizsa, Kir
Eladó családi ház

Nagykanizsa

95 M Ft
3 szoba
300 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

182.4 M Ft
5 szoba
193 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

299 M Ft
1813 m²
1800 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

98 M Ft
4 szoba
115 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

120 M Ft
7 + 1 szoba
280 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

319 M Ft
3 szoba
80 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

105 M Ft
11 szoba
466 m²
Nagykanizsa, Csengery
Eladó családi ház

Nagykanizsa

65.9 M Ft
4 szoba
231 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

11.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Kustánszeg
Eladó családi ház

Kustánszeg

13.5 M Ft
3 szoba
75 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

10.7 M Ft
4 szoba
125 m²
Nagykanizsa, Csengery
Eladó családi ház

Nagykanizsa

65.9 M Ft
4 szoba
231 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

13.4 M Ft
2 szoba
70 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

49.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

299 M Ft
7 szoba
1800 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

35 M Ft
2 szoba