Astora Art House

Eladó családi ház
Nagykanizsa

+ 17 kép 1/20
27 500 000 Ft27.5 M Ft 292 553 Ft/m2
3 szoba
94 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 3062 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Lipódi Erika
Openhouse Nagykanizsa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177082 hivatkozási számú nagykanizsai családi ház.

-Miklósfa Zala vármegyében, a Nagykanizsai járásban ,Nagykanizsától 5 km-re délre található. A várost Surdon át Gyékényessel összekötő 6804-es út mentén.Földrajzi szempontból a településrész a Zalai-dombságban, a Principális völgy területén fekszik.

-A ház jellemzői: Beton alap, tégla fal, fa nyílászárók, új cserepes lemez tető.

-A fűtést gázkonvektor biztosítja , melegvizet villanybojler.

-Helyiségek 94m2 alapterületen: három szoba, nappali, konyha, spájz, fürdő, külön wc. Tetőtér beépíthető.Telek területe: 3062m2.

-A keleti tájolású ingatlanhoz kert,udvar,melléképület,tároló helyiség,pince tartozik.

-A ház külső állapota felújított a belseje az új tulajdonos igénye szerint lesz kialakítva ,amely álom otthonná varázsolható.

-Az ingatlan per-teher és igénymentes,azonnal birtokba vehető.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó nagykanizsai családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #177082

Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Nagykanizsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagykanizsa m² ár
293 e Ft
577 e Ft 49%
Ennek az ára
Nagykanizsa átlagár
27.5 M Ft m Ft
55.9 m Ft 51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagykanizsa

Eladó családi házak a környékről

Nagykanizsa, Csengery
Eladó családi ház

Nagykanizsa

65.9 M Ft
4 szoba
231 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

49.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Hévíz, Park
Eladó családi ház

Hévíz

169 M Ft
5 szoba
220 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

169 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

7.5 M Ft
1 szoba
51 m²
Alsópáhok
Eladó családi ház

Alsópáhok

64.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

25 M Ft
3 szoba
115 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

319 M Ft
3 szoba
80 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

299 M Ft
1813 m²
1800 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

362.34 M Ft
5 szoba
274 m²
Nagykanizsa, Teleki utca
Eladó családi ház

Nagykanizsa

60 M Ft
6 szoba
429 m²
Nagykanizsa, Csengery
Eladó családi ház

Nagykanizsa

65.9 M Ft
4 szoba
231 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

95 M Ft
4 szoba
140 m²
Zalacsány
Eladó családi ház

Zalacsány

120 M Ft
5 + 1 szoba
220 m²
Letenye
Eladó családi ház

Letenye

28.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Nagykanizsa, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó családi ház

Nagykanizsa

34 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

91.5 M Ft
5 szoba
225 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

12.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

26 M Ft
3137 m²
50 m²
Keszthely
Eladó családi ház