Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Mosonmagyaróvár, 10 felett

+ 13 kép 1/16
144 000 000 Ft144 M Ft 1 200 000 Ft/m2
5 szoba
120 m²
10 felett
építés éve:2017

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 410 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 10 felett
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 783
Velki Nagy Viktória
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Olyan házat keres, amely tükrözi azt a stílust, amelyet Ön is képvisel?
Mosonmagyaróváron eladó egy minőségi anyagokkal megépített modern családi ház.

Az ingatlan a város egyik legjobb lakóparkjában található. A belső tér kialakítása, a burkolatok, a felhasznált anyagok, a dekorvilágítás mind azt az érzetet erősítik, hogy aki itt lakik, az igényes és nem a tucat megoldások híve.

A netto 120 nm-es otthon egy kétszintes könnyűszerkezetes (fém vázzal) megépített családi ház, amelyre még közel 5 ÉV GARANCIA VAN az építőtől.
Az alsó szinten található a nagyméretű nappali egy térben a modern konyhával és étkezővel. Emellett itt található még egy gardróbbal és fürdőszobával kiegészített hálószoba, illetve egy különálló mosdó helyiség.
A nappaliból egy nagyméretű teraszajtón keresztül lehet kijutni a fedett teraszra, amely több mint 26 nm alapterületű. Az itt található kültéri konyha hideg - meleg vízzel ellátott. A terasz és az egész udvar a dekorvilágításnak köszönhetően sötétedés után különösen megnyerő látvány.
A ház második szintjén található további 3 hálószoba, illetve egy fürdőszoba. Ezekből lehet kijutni a nagyméretű emeleti teraszhelyiségre. Az épület kialakításának köszönhetően a szobák teljes értékűek, nem csökkenti a teret tetőív.

A ház mellett nagyméretű garázs, előtte pedig fedett kocsibeálló található, de a kerítés előtt is kétállásos térkövezett parkolóállás került kiépítésre.
A 410 nm-es udvar minden négyzetmétere parkosított, mely a gondos tervezésnek köszönhetően tovább erősíti a ház kiemelkedő tulajdonságait.

Várom hívását akár hétvégén is, nézzük meg együtt, legyen ez az Ön otthona!

A hirdetésben szereplő adatok a tulajdonos/megbízótól kapott információk alapján kerültek rögzítésre.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Mosonmagyaróváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mosonmagyaróvár m² ár
1200 e Ft
720 e Ft -67%
Ennek az ára
Mosonmagyaróvár átlagár
144 M Ft m Ft
117.1 m Ft -23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mosonmagyaróvár, 10 felett

Eladó családi házak a környékről

Ásványráró
Eladó családi ház

Ásványráró

399 M Ft
8 szoba
200 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

175 M Ft
7 szoba
175 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

89.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

115 M Ft
5 szoba
222 m²
Felpéc
Eladó családi ház

Felpéc

59.19 M Ft
4 szoba
80 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

180 M Ft
5 szoba
160 m²
Gönyű
Eladó családi ház

Gönyű

111.951 M Ft
5 szoba
105 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

75.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

89.9 M Ft
4 szoba
126 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

77.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

95.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Lébény
Eladó családi ház

Lébény

62.99 M Ft
4 szoba
90 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

170 M Ft
4 szoba
122 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

149.999 M Ft
3 szoba
148 m²
Rábacsanak
Eladó családi ház

Rábacsanak

30 M Ft
2 szoba
107 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

75.5 M Ft
3 szoba
152 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

99 M Ft
4 szoba
103 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

75.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

99 M Ft
3 szoba
180 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron