River Life

Eladó családi ház
Monorierdő

+ 15 kép 1/18
39 900 000 Ft39.9 M Ft 643 548 Ft/m2
3 szoba
62 m²
építés éve:2010

Részletes adatok

Telekméret: 551 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Erdei Sándor Csaba
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálunk Monorierdőn a központtól nem messze egy 551 nm2- es telken elhelyezkedő 62 nm-es családi házat amihez hozzá tartozik egy könnyű szerkezetes fedett, zárt terasz.Az egyik szoba alatt egy kisebb pince található.Falazata vegyes falazattal épült.2022 - ben új villanyvezetékeket, víz és szennyvízcsöveket kapott . Gáz és csatorna nincs, a víz fúrt kútról üzemel. A ház melegét kályha és két darab klíma biztosítja.Az ingatlanban helyet kapott 3 szoba, fürdőszoba , wc, konyha és egy kisebb előszoba .Monorierdőn iskola, bölcsőde, bevásárlási lehetőségek megtalálhatóak .A központ gyalogosan max 10 perc sétára találhatóBudapest 25-30 perc távolságra található autóval, illetve vasúttal is gyorsan megközelíthető .Jöjjön el és nézze meg ! Amennyiben felkeltette érdeklődését, várom megtisztelő hívását, akár hétvégén is !

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás családi házak ára Monorierdőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Monorierdő m² ár
644 e Ft
636 e Ft -1%
Ennek az ára
Monorierdő átlagár
39.9 M Ft m Ft
48.8 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Monorierdő

Eladó családi házak a környékről

Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

52.9 M Ft
2 szoba
68 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Monorierdő, Bényei út
Eladó családi ház

Monorierdő

60 M Ft
4 szoba
106 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

27 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

32 M Ft
4 szoba
85 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

27.5 M Ft
2 szoba
43 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

46 M Ft
3 szoba
60 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

60 M Ft
4 szoba
106 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

28.9 M Ft
3 szoba
50 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

49 M Ft
3 szoba