River Life

Eladó családi ház
Mohács

+ 17 kép 1/20
66 900 000 Ft66.9 M Ft 581 739 Ft/m2
3 szoba
115 m²
építés éve:1989

Részletes adatok

Telekméret: 600 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Lovász László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó családi ház Mohács Szőlőhegyen, a Rózsadombon – páratlan dunai panorámával
Mohács Szőlőhegyének egyik legszebb részén, a közkedvelt Rózsadombon kínálunk megvételre egy három éve teljes körűen felújított, gyönyörű panorámával rendelkező családi házat.
Az ingatlan héjazata betoncserép, a felújítás során megújult az épületgépészet, a nyílászárók, a burkolatok, valamint a teljes belső berendezés is. Az otthon modern, esztétikus kialakítású, újszerű állapotú, akár azonnal költözhető.
Ez az ingatlan valódi életérzést kínál:
egész évben nyaralhat saját otthonában, csodálatos dunai kilátással.
Helyiségek elosztása
Alsó szint:
•Fürdőszoba WC-vel
•Amerikai konyhás étkező–nappali, lenyűgöző dunai panorámával
•18 m²-es terasz, közvetlen kijárattal a nappaliból
Emelet:
•Fürdőszoba WC-vel
•3 szoba, melyből 2 dunai kilátással rendelkezik
Szuterén szint (25 m²):
•Kiszolgáló helyiség gázkazánnal
•Mosókonyha
•Innen nyílik a kiboltozott, száraz pince
Finanszírozás
Az ingatlan egyik nagy előnye, hogy igénybe vehető rá a kedvező 3%-os hitel.
Amennyiben egy modern, panorámás, igényesen felújított otthont keres Mohács egyik legszebb részén, ez a ház kiváló választás lehet.

Hívjon ha ingatlant elad, vagy vesz!

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás családi házak ára Mohácson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mohács m² ár
582 e Ft
486 e Ft -20%
Ennek az ára
Mohács átlagár
66.9 M Ft m Ft
61.9 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mohács

Eladó családi házak a környékről

Mohács, Szőlőhegy
Eladó családi ház

Mohács

32.99 M Ft
2 szoba
72 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

9.3 M Ft
1 szoba
30 m²
Magyartelek, Újsor utca
Eladó családi ház

Magyartelek

16.5 M Ft
3 szoba
75 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

36 M Ft
3 szoba
135 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

25 M Ft
4 szoba
120 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Görcsöny, Hársfa utca
Eladó családi ház

Görcsöny

249 M Ft
5 szoba
270 m²
Palotabozsok
Eladó családi ház

Palotabozsok

9.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Mohács, Szőlőhegy
Eladó családi ház

Mohács

32.99 M Ft
2 szoba
72 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

55 M Ft
4 szoba
98 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

25 M Ft
4 szoba
120 m²
Mohács, Dózsa György utca
Eladó családi ház

Mohács

124 M Ft
3 szoba
210 m²
Lánycsók
Eladó családi ház

Lánycsók

75 M Ft
7 szoba
247 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

13.5 M Ft
1 szoba
50 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

120 M Ft
4 szoba
240 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

13.5 M Ft
1 szoba
50 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Mohács, Felső-Dunasor
Eladó családi ház

Mohács

38.5 M Ft
3 szoba
128 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

9.3 M Ft