City Pearl

Eladó családi ház
Mohács

+ 17 kép 1/20
42 500 000 Ft42.5 M Ft 425 000 Ft/m2
2 szoba
100 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 3530 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 434
Interhome Hungary
Interhome Hungary

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A Mohács szigeti oldalán, Felsőkandában, a Duna közelségében eladásra kínálunk egy teljeskörűen felújított tanyát. Csupán egyetlen utca található, a szomszédok száma minimális. A terület forgalommentes, csak az ott élők közlekednek, így teljes nyugalom és csend jellemzi a környéket. Az ingatlan jelenlegi állapotában, teljes bútorzattal várja új lakóit, így azonnal birtokba vehető. A környéket gyönyörű erdő öleli körbe, amely még különlegesebbé teszi a hely varázsát.

Elhelyezkedés: Újmohács Mohács része, Baranya vármegyében, a Duna bal partján található. A településrész a Mohácsi-szigeten fekszik, amelyet a Duna választ el a város többi részétől. A környék elsősorban mezőgazdasági területekkel és tanyákkal van körülvéve, így csendes, természetközeli életet biztosít lakóinak. A mindössze 1 km-re található folyó kiváló lehetőséget biztosít horgászat és a vízi sportok kedvelőinek. Infrastrukturális szempontból a legközelebbi nagyobb üzletek, orvosi rendelők és iskolák Mohácson találhatók, azonban Újmohács központjában, 5 km távolságra, szintén elérhető egy bolt, háziorvosi ellátás, valamint iskola a gyermekek számára.

Megközelíthetőség: A településrész jelenleg komppal (5 km) érhető el Mohácsról, amely rendszeresen közlekedik, és télen is üzemel, biztosítva a folyamatos összeköttetést a város és a sziget között. A környék közlekedési lehetőségei a következő években jelentősen javulnak, ugyanis a készülő Duna-híd, (3 km) melynek megépítése pár éven belül várható, közvetlen összeköttetést biztosít majd Újmohács és Mohács között. Ez a fejlesztés jelentősen lerövidíti majd az utazási időt, és egész évben akadálymentesen elérhetővé teszi a térséget.
Autóval: Mohács irányából, az ingatlan könnyen megközelíthető szilárd burkolatú úton.
Autóbusszal: Újmohács közlekedése autóbusszal is kényelmesen megoldható, rendszeres buszjáratok közlekednek, biztosítva a könnyű elérhetőséget a településrészből a városba.
Vonattal: Újmohácsnak nincs vasútállomása, a legközelebbi vasúti csatlakozás Mohácson található.
A falu csendes, természetközeli elhelyezkedése ellenére jól megközelíthető, így kiváló választás állandó lakhatásra és vidéki nyaralónak egyaránt.

Telek: Az ingatlanhoz egy 3530 m²-es, szépen gondozott telek tartozik, amely lehetőséget biztosít veteményes kialakítására, konyhakert gondozására vagy akár kisebb gazdálkodásra. A rendezett, zárt udvar apró kaviccsal borított, a növényzet ápolt, fákkal és bokrokkal díszített. Kialakításra került egy pavilonnal fedett kiülő, valamint egy nagy, fedett autóbeálló. Emellett egy hűthető nyári konyha, műhely és füstölő is helyet kapott a telken.

Az ingatlan jellemzői: A ház teljeskörű felújításon ment keresztül: a tetőszerkezet megújult, korszerű műanyag nyílászárók kerültek beépítésre, melyek szúnyoghálóval is el vannak látva, valamint 10 cm vastag hőszigetelés biztosítja a megfelelő energiahatékonyságot. 100 m²-es alapterületű, praktikus elrendezéssel bír. Az előszobából egy kényelmes, gépiesített konyhába lépünk, amelyhez egy tágas spájz is tartozik. Innen érhető el a fürdőszoba. A folyosón továbbhaladva a nappaliba jutunk, ahonnan a hálószoba nyílik, saját gardróbhelyiséggel.

Közművek: Az ingatlanhoz ivóvíz és villamos energia biztosított, míg a ház előtt elhelyezkedő gázvezeték lehetőséget ad a rákötésre. A szennyvíz elvezetése aknás rendszerrel történik.

Fűtés: Az otthon meleg hangulatát egy kandalló teszi teljessé, valamint elektromos konvektor és hűtő-fűtő klíma is beszerelésre került. A melegvizet villanybojler szolgáltatja.

Ne hagyja ki ezt a különleges lehetőséget, hogy egy ilyen remek lehetőségekkel rendelkező otthon tulajdonosa lehessen! Ha további információra van szüksége, vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, kérem, lépjen kapcsolatba velünk a hét bármely napján.

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás családi házak ára Mohácson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mohács m² ár
425 e Ft
494 e Ft 14%
Ennek az ára
Mohács átlagár
42.5 M Ft m Ft
80.2 m Ft 47%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mohács

Eladó családi házak a környékről

Mohács
Eladó családi ház

Mohács

120 M Ft
4 szoba
240 m²
Lánycsók
Eladó családi ház

Lánycsók

75 M Ft
7 szoba
247 m²
Magyartelek, Újsor utca
Eladó családi ház

Magyartelek

16.5 M Ft
3 szoba
75 m²
Mohács, Gőzhajó utca
Eladó családi ház

Mohács

20.44 M Ft
2 szoba
76 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

10.5 M Ft
2 szoba
74 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

38.5 M Ft
3 szoba
128 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

20 M Ft
3 szoba
90 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

20 M Ft
3 szoba
98 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

25 M Ft
4 szoba
120 m²
Mohács, Munkás utca
Eladó családi ház

Mohács

33 M Ft
3 szoba
90 m²
Egyházaskozár, Hatos Gusztáv utca
Eladó családi ház

Egyházaskozár

4.7 M Ft
3 szoba
79 m²
Magyarhertelend, Bokréta utca
Eladó családi ház

Magyarhertelend

24.9 M Ft
3 + 3 szoba
102 m²
Mohács, Felső-Dunasor
Eladó családi ház

Mohács

38.5 M Ft
3 szoba
128 m²
Mohács, Sáros dűlő
Eladó családi ház

Mohács

20 M Ft
3 szoba
90 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

130 M Ft
4 szoba
207 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

270 M Ft
8 szoba
600 m²
Geresdlak, Flórián utca
Eladó családi ház

Geresdlak

15 M Ft
2 szoba
130 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

15.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

124 M Ft
3 szoba
227 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

20.825 M Ft
2 szoba
76 m²
Mohács