Oasis Residence

Eladó családi ház
Mezőkövesd

+ 17 kép 1/20
84 900 000 Ft84.9 M Ft 380 717 Ft/m2
5 szoba
223 m²
építés éve:1988

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 827 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 469
Bányiczki Márk
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tágas családi ház modern műhellyel Mezőkövesd legjobb részén!
OTTHON START HITEL 3% és CSOK PLUSZ is igényelhető az ingatlanra!
Eladó egy 2 szintes, 158 m2-es családi ház, amely minden igényt kielégít. Az otthon 4 szobával, hatalmas nappalival erkéllyel az udvar felé, étkezős konyhával, valamint mindkét szinten fürdőszobával és WC-vel rendelkezik. Az emeleten beépített szekrények és külön erkély teszik még kényelmesebbé a mindennapokat.
A ház fűtése vegyes tüzelésű kazánnal megoldott, a gázcsonk telken belül található. Tetőszerkezete jó állapotú, statikailag kiváló. A ház alatt egy 70 m2-es pince helyezkedik el, továbbá garázs is tartozik az épülethez. Ipari áram is rendelkezésre áll.
A telken egy 120 m2-es, modern, szigetelt gazdasági épület található, amely jelenleg varrodaként üzemel, de számos tevékenységre alkalmas. Három nagyobb egységből áll, étkezővel és fürdőhelyiséggel felszerelve, korszerű szigetelt nyílászárókkal ellátva.
Ez az ingatlan kiváló választás családok és vállalkozók számára egyaránt, hiszen lakhatás és üzleti tevékenység egy helyen, ideális környezetben valósítható meg.
OTP banki hátterünkkel díjmentesen és sorban állás nélkül intézheti nálunk a szükséges hitelügyleteit.
Referenciaszám: M298084

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Mezőkövesden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mezőkövesd m² ár
381 e Ft
560 e Ft 32%
Ennek az ára
Mezőkövesd átlagár
84.9 M Ft m Ft
50.4 m Ft -69%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mezőkövesd

Eladó családi házak a környékről

Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

54.99 M Ft
4 szoba
103 m²
Mezőkövesd
Eladó családi ház

Mezőkövesd

15.99 M Ft
2 szoba
60 m²
Mezőkövesd
Eladó családi ház

Mezőkövesd

67.5 M Ft
3 szoba
130 m²
Mezőkövesd
Eladó családi ház

Mezőkövesd

20.5 M Ft
2 szoba
50 m²
Mezőkövesd
Eladó családi ház

Mezőkövesd

44.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Mezőkövesd
Eladó családi ház

Mezőkövesd

20.5 M Ft
2 szoba
50 m²
Komlóska
Eladó családi ház

Komlóska

55.9 M Ft
7 szoba
247 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

13 M Ft
5 szoba
150 m²
Mezőkövesd
Eladó családi ház

Mezőkövesd

59.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Mezőkövesd
Eladó családi ház

Mezőkövesd

79 M Ft
3 + 2 szoba
130 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

25.9 M Ft
4 szoba
148 m²
Mezőkövesd
Eladó családi ház

Mezőkövesd

34.99 M Ft
2 + 1 szoba
91 m²
Szikszó
Eladó családi ház

Szikszó

89.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

26.5 M Ft
3 szoba
100 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

25.9 M Ft
4 szoba
148 m²
Mezőkövesd
Eladó családi ház

Mezőkövesd

34.99 M Ft
2 + 1 szoba
91 m²
Tiszalúc, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Tiszalúc

16.9 M Ft
4 szoba
137 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

110 M Ft
6 szoba
199 m²
Léh
Eladó családi ház

Léh

23.99 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Tiszalúc
Eladó családi ház

Tiszalúc

19.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Gönc
Eladó családi ház

Gönc

26 M Ft
3 szoba
130 m²
Mezőkövesd
Eladó családi ház

Mezőkövesd

34.99 M Ft
2 + 1 szoba
91 m²
Mezőkövesd
Eladó családi ház