Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 109 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kedves Befektetők! Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye egyik legnépszerűbb városában, Mezőkövesden, a Zsóri-Gyógyfürdő szomszédságában eladásra kínálunk egy gyönyörű, házat, amely ideális lehetőséget biztosít azoknak, akik befektetési céllal keresnek ingatlant. Az ingatlan, amelyet eladásra kínálunk, egy 140 nm-es, 5 szobás, 2 fürdőszobás ház, amely egy 500 nm-es telken helyezkedik el. Az ingatlan állapota kiváló, így azonnal beköltözhető. Az épület fűtése gázkonvektorral történik, és az erkély mérete 40 nm, amelyről gyönyörű panoráma nyílik. Az ingatlan lokációja is kiváló, hiszen a Napfürdő úton található, amely könnyen megközelíthető mind autóval, mind tömegközlekedéssel. A fürdő közelsége alkalmassá teszi vendégház funkcióra is! A környék biztonságos és csendes, így ideális lehetőséget biztosít azoknak, akik nyugodt környezetben szeretnének élni, pihenni. A környék adottságai szintén előnyösek, hiszen Mezőkövesd egyik legjobb részén található az ingatlan. A város központja és a fontosabb bevásárlóhelyek mindössze néhány percnyi autóútra találhatóak. Végül szeretnénk hangsúlyozni, hogy az ügyfelek bizalommal kereshetnek minket kérdéseikkel kapcsolatban, hiszen szakértői csapatunk mindenben segítségükre áll. Ne hagyja ki ezt a kiváló lehetőséget, és vegye fel velünk a kapcsolatot még ma!
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 26. Utoljára módosítva: 2025. 04. 26.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Mezőkövesd