River Life

Eladó családi ház
Mende

+ 17 kép 1/20
153 000 000 Ft153 M Ft 900 000 Ft/m2
4 szoba
170 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 576 m2
Fűtés: Házközponti
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998800
Lázár Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ENERGIATAKARÉKOS CSALÁDI HÁZ!

Eladásra kínálunk Mendén, egy minden igényt kielégítő, magas műszaki tartalommal, parkosított, medencével ellátott, 130 + 40 m2-es családi házat, a nyugalom szigetén!
Távol a főváros zajától, a természet lágy ölében. A csend és kényelem, valamint a 21.századi komfort teljes érzésével.
Ahová, szinte bőrönddel és ruhákkal csak be kell költözni!

Teljesen saját életéhez és igényeihez szabhatja a maximálisan energiatakarékos, és okosan üzemeltethető házat.
- Hűteni a legnagyobb melegben sem kell, mégis hűvös egész nyáron.
- A fűtés csak ott működik, amelyik teret folyamatosan lakja, a többi leszabályozható.
- Okosház funkciókkal maximálisan kézben tarthatja rezsi költségeit.
- Energetikai besorolása CC korszerű, ami napelem telepítéssel BB - vagyis, közel nulla energiaigénynek megfelelően módosítható.

Az ingatlant 2012-ben teljesen felújították, ekkor lett felújítva a fűtési rendszer és a tető és ekkor került kiépítésre a napkollektor rendszer (HMV termelés, medence fűtés) is. A ház, a felújítások során, komplett alapot, és vízszigetelést és födém szigetelést (20-25cm) kapott, valamint a falak körüli drain rendszer került telepítésre, mely minden vizet elvezet a falak mellől.

Utolsó felújítás, 2022-ben.

Főbb jellemzői:

- 1960- as években kezdődött az építése

- telek méret 576 m2

- falazata tégla és ytong, hőszigetelt, födém fa födém

- előszoba

- nappali ( kiépített házimozi rendszer)

- 3 szoba+ 1 dolgozó szoba

- fürdőszoba ( teljes berendezéssel), külön WC

- külső terasz ( félig fedett)

- konyha + étkező

- egyedi tervezésű gépesített konyhabútor ( teljes berendezéssel)

- minden helyiség beépített bútorokkal felszerelt

- fa tolóajtók

- háztartási helyiség, hőközpont

- közlekedő

- gyönyörű parkosított kert

- okos öntözőrendszer

- városi víz, gáz

- csatorna a telken

- villany 3 fázis éjjeli és nappali (napelem rendszer telepíthető)

- fűtés: házközponti radiátorokkal, padlófűtés az előtérben, wc-ben, konyhában és fürdőben, valamint a fürdőben falfűtés

- beépített kandalló (elektromos)

- fűtött , gépesített medence

- 3 inverteres klíma

- kamerarendszerrel és riasztóval ellátott

- műanyag nyílászárók, szúnyoghálóval és belső árnyékolóval

- a hálóból beépített gardrób nyílik

- igényes burkolatok

- utcai szobák laminált parkettázottak

- okosház rendszer telepítve: a teljes melegvíz ellátást ( medencét is), a medence körüli világítást, a kerti tavat és a körülötte és az esti hangulatvilágítást, a beépített kandallót is beleértve

- járható szigetelt tetőtér ( villany újraszerelve és helyiségenként külön biztosítva)

- 40 m2-es téglaépítésű külső építmény, melyben 3 helyiség található, alatta pedig egy kb. 25 m2-es boros pince került kialakításra ( villannyal, szellőztetővel ellátott)

- felújított biztonságos játszótér, kerti pihenő, gumival borított 20 m2-es játszópálya, kosárpalánkkal

- grillező

- fedett kerti kiülő

- kerti tó

- autóbeálló

Szellőzés:
A ház szellőztetését, kompakt hővisszanyerős központi szellőzőgép végzi. A friss levegőt a konyha- étkezőbe viszi, míg alap esetben elszívni a WC-ből szív el. Főzés közben a konyhai tűzhely fölötti elszívásra rásegít, valamint fürdő használatakor a fürdőből szív el.

Mende, Budapest irányából a 31-es útról közelíthető meg, csupán pár percre a fővárostól. Tömegközlekedéssel az ingatlan elérhető vonattal és busszal is.
Az ingatlan belterületen helyezkedik el, tehermentes, CSOK- , jelzáloghitellel finanszírozható.

Ha sikerült felkeltenem érdeklődését, kérem keressen bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Lázár Balázs, Tel.: +36709435047, E-mail: lazar.balazs@dh.hu

Referencia szám: HZ018515

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

4 szobás családi házak ára Mendén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mende m² ár
900 e Ft
594 e Ft -51%
Ennek az ára
Mende átlagár
153 M Ft m Ft
83.8 m Ft -83%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mende

Eladó ingatlanok a környékről

Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Mende
Eladó családi ház

Mende

153 M Ft
4 szoba
170 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

50 M Ft
2 szoba
130 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

50 M Ft
2 szoba
130 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Mende
Eladó családi ház

Mende

153 M Ft
4 szoba
170 m²
Mende
Eladó családi ház

Mende

119.9 M Ft
4 szoba
139 m²
Mende
Eladó családi ház

Mende

39 M Ft
2 szoba
53 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Mende
Eladó családi ház

Mende

39 M Ft
2 szoba
53 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

217 M Ft
3 szoba
75 m²
Mende
Eladó családi ház

Mende

139 M Ft
6 szoba
199 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Mende
Eladó családi ház

Mende

115 M Ft
5 szoba
189 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

295 M Ft
7 szoba
500 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Mende
Eladó családi ház

Mende

139 M Ft
6 szoba
199 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

975 M Ft
4 szoba
400 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

79.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Baks
Eladó családi ház

Baks

18 M Ft
3 szoba
63 m²
Zsámbok
Eladó családi ház