Metrodom

Eladó családi ház
Máriakálnok

+ 3 kép 1/6
40 500 000 Ft40.5 M Ft 750 000 Ft/m2
2 szoba
54 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 1700 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 511
Naprakész Ingatlan Iroda
Naprakész Ingatlan Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kontainer házak rendelhetők kulcsra készen!Alap és közmű kell a megrendelő részéről !+36705113399 office@naprakeszingatlan.hu Ár 750 000.-ft/m2 PIKK PAKK
34 m2 25.5 millió
54 m2 40.5 millió
72 m2 54,0 millió
A hirdetésben szereplő telek ajánlat 37 millió ft....

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás családi házak ára Máriakálnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Máriakálnok m² ár
750 e Ft
788 e Ft 5%
Ennek az ára
Máriakálnok átlagár
40.5 M Ft m Ft
91.2 m Ft 56%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Máriakálnok

Eladó családi házak a környékről

Máriakálnok
Eladó családi ház

Máriakálnok

71.5 M Ft
3 szoba
90 m²
Máriakálnok, Aranyossziget utca
Eladó családi ház

Máriakálnok

82.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

189.9 M Ft
8 szoba
280 m²
Máriakálnok
Eladó családi ház

Máriakálnok

73.85 M Ft
5 szoba
90 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

86.7 M Ft
3 szoba
102 m²
Máriakálnok
Eladó családi ház

Máriakálnok

179.9 M Ft
5 szoba
209 m²
Máriakálnok
Eladó családi ház

Máriakálnok

67.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Máriakálnok
Eladó családi ház

Máriakálnok

57.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Máriakálnok
Eladó családi ház

Máriakálnok

74.9 M Ft
4 + 1 szoba
90 m²
Máriakálnok
Eladó családi ház

Máriakálnok

84.99 M Ft
7 szoba
270 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

170 M Ft
4 szoba
122 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

210 M Ft
3 + 2 szoba
256 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

95.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Máriakálnok