Metrodom

Eladó családi ház
Makó

+ 7 kép 1/10
22 000 000 Ft22 M Ft 258 824 Ft/m2
3 szoba
85 m²

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 615
Takács Imre
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Makó családi ház eladó!!!

Home&People azonosító: #22937

Takács Imre

06706155224

AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT, KÉRJEN VISSZAHÍVÁST SMS-BEN A 06706281033-AS TELEFONSZÁMON!

3szoba +konyha étkező+fürdő

85m2

összközműves

parkosított udvar

vegyes építésű

központi fűtés

400 m2 telek

Irányár: 21 999 000

H&P azonosító: #22937

Hívjon bizalommal!

Takács Imre.

06706155224

Ha további kérdése van az ingatlannal kapcsolatban, hívja a 06706155224-as telefonszámot, vagy érdeklődjön az Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.

Home and People akciós forint HITELEK:

1Millió Forint 10 évre ≈ 10.647 Ft/hó

*Magasabb hitelösszeg esetén a havi törlesztőrészlet arányosan növekszik

Egyedi Home and People akció:

4 Millió Forint 10 évre akár 4,5 millió Forintos visszafizetéssel

*Részletekért és díjmentes kalkulációkért keresse hitelspecialista kollégánkat:

Szalai Gábor Hitelspecialista

A megadott adatok csak tájékoztató jellegűek, ajánlattételnek nem minősülnek!

Kizárólag a legismertebb bankokkal dolgozunk!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás családi házak ára Makón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Makó m² ár
259 e Ft
404 e Ft 36%
Ennek az ára
Makó átlagár
22 M Ft m Ft
44.4 m Ft 51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Makó

Eladó családi házak a környékről

Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház

Szeged

329.9 M Ft
12 + 2 szoba
619 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Makó, Baross utca
Eladó családi ház

Makó

85 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Makó, Dobsa Lajos utca
Eladó családi ház

Makó

55 M Ft
5 szoba
160 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

13.5 M Ft
1 + 1 szoba
60 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

15.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.64 M Ft
31 m²
Makó, Ráday utca
Eladó családi ház

Makó

22 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.712 M Ft
17 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

67.999 M Ft
3 szoba
153 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
175 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Makó, Eszperantó utca
Eladó családi ház

Makó

72 M Ft
3 szoba
156 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

17.99 M Ft
2 szoba
95 m²
Makó, Hosszú utca
Eladó családi ház

Makó

29 M Ft
3 szoba
91 m²
Makó
Eladó családi ház