Oasis Residence

Eladó családi ház
Makó

+ 10 kép 1/13
84 900 000 Ft84.9 M Ft 653 077 Ft/m2
3 + 1 szoba
130 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 507 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 318
Terka Home Zone
Bernát Terézia

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Különleges lehetőség Makón! Teljeskörűen felújított családi ház eladó a Korsós lány park közelében!
Makó egyik kedvelt részén, a Korsós lány park közelében kínálunk eladásra egy 130 m²-es alapterületű, 3+1 szobás, vegyes falazatú családi házat, amely teljeskörű felújításon esett át – Önnek már csak költöznie kell!
A 507 m²-es telken fekvő ingatlan minden szempontból ideális választás lehet családok számára, akik nyugalomra, igényes környezetre és kiváló elhelyezkedésre vágynak.
Felújítás során elvégzett munkák:
• Teljes közművezeték csere (víz, gáz, villany)
• Modern nyílászárók beépítése
• Új burkolatok minden helyiségben
Fűtésrendszer:
• Gázkazán radiátoros és padlófűtéses hőleadókkal
• A nappaliban hangulatos és energiatakarékos infrafűtés és fafűtéses kandalló biztosítja a meleget
Különleges extrák:
• A lakóépületet egy tágas terasz köti össze a kertre néző, teljesen felszerelt nyárikonyhával, amely egész évben használható
• Gondosan parkosított kert, benne egy kerti tóval, amely nyugalmat és természetközeli hangulatot áraszt
• Elektromosan nyitható tároló, praktikus megoldás a mindennapokra
Ez az otthon minden igényt kielégít – korszerű, stílusos és azonnal költözhető. Ráadásul kiváló elhelyezkedésének köszönhetően a városi élet kényelméről sem kell lemondania.
Az ingatlan tehermentes, rövid időn belül birtokba vehető.
Díjmentes hiteltanácsadással állunk rendelkezésére.
Ne maradjon le erről a ritka lehetőségről – hívjon most, és tekintse meg személyesen ezt az igazi gyöngyszemet Makón!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Makón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Makó m² ár
653 e Ft
504 e Ft -30%
Ennek az ára
Makó átlagár
84.9 M Ft m Ft
70.6 m Ft -20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Makó

Eladó családi házak a környékről

Makó
Eladó családi ház

Makó

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
175 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

47 M Ft
4 szoba
160 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

17.99 M Ft
2 szoba
95 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

21.9 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

87.5 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Szentes
Eladó családi ház

Szentes

58 M Ft
4 szoba
147 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

60 M Ft
3 szoba
153 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Makó, Baross utca
Eladó családi ház

Makó

85 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

44 M Ft
7 szoba
450 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

225 M Ft
5 szoba
203 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Makó, Úri utca 1
Eladó családi ház

Makó

139 M Ft
4 szoba
200 m²
Makó, Szegedi
Eladó családi ház

Makó

76 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

67.999 M Ft
3 szoba
153 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház

Szeged

329.9 M Ft
12 + 2 szoba
619 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Makó, Eszperantó utca
Eladó családi ház

Makó

72 M Ft
3 szoba
156 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Makó
Eladó családi ház