Astora Márvány8

Eladó családi ház
Maglód

+ 16 kép 1/19
75 900 000 Ft75.9 M Ft 1 012 000 Ft/m2
3 szoba
75 m²
építés éve:1961

Részletes adatok

Telekméret: 1101 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Lenti Alexandra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Maglód központjában eladó egy 1101 nm-es körbekerített összközműves telken lévő három hálószobás családi ház! Az otthon 1961-62 között épült saját részre beton alapra vegyes falazattal. Az épületet az évek múlásával folyamatosan korszerűsítették a kedves Tulajdonosok. Az utolsó nagyobb modernizálás 2024-25 között történt ekkor új villanyvezetékrendszert, új fehér színű műanyag ablakok és redőnyök kerületek beszerelésre. A tetőt felújították melyet antracit színű cseréplemezzel borítottak. Az ereszcsatorna rendszert is kicserélték. Az esővizet pedig szikkasztóba vezették. A külső falakat pedig fehér színű vakolattal borították.A belső elrendezés tágas világos előszoba, közlekedő, wc, fürdő, három hálószoba és egy konyha. A helységek elrendezése még tovább alakíthatóak igény szerint. A fűtést gázkonvektor biztosítja. A melegvíz ellátásról villanybojler gondoskodik. A telek ahogy írtam is 1101 -er amit a kedves Tulajdonosok úgy alakítottak ki, hogy a porta első részén találhatóak az épületek: 75,67 nm-es vegyesfalazatú lakóépület, 12 nm-es tégla falazatú garázs, 10 nm-es tégla falazatú nyárikonyha és pince található, zöld területtel és előkerttel. A föld többi részt gyümölcsfákkal, szőlővel ültették be a maradék zöld felület pedig konyhakertként funkcionált. A növények öntözését fúrt kút biztosítja. Az ingatlan tehermentes. A térképmásolaton az összes épület fel van tüntetve OSP hitelre alkalmas. A környéken iskola, óvoda, bevásárlási lehetőségek sétatávara elérhetőek. Ha megtetszett Önnek az ingatlan kérem hívjon bizalommal a hét bármely napján akár hétvégén is. Várom megtisztelő hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

3 szobás családi házak ára Maglódon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Maglód m² ár
1012 e Ft
958 e Ft -6%
Ennek az ára
Maglód átlagár
75.9 M Ft m Ft
108.9 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Maglód

Eladó családi házak a környékről

Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

119 M Ft
6 szoba
183 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

99.9 M Ft
2 + 1 szoba
75 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

335 M Ft
7 szoba
245 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

89 M Ft
3 szoba
110 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

89 M Ft
3 szoba
120 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

82.9 M Ft
2 + 2 szoba
140 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

119 M Ft
6 szoba
183 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

89 M Ft
3 szoba
120 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

335 M Ft
7 szoba
245 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Hegyeshalom, Margaréta utca 12
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

32.89 M Ft
1 szoba
27 m²
Verseg