Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Lenti, földszint

+ 17 kép 1/20
91 700 000 Ft91.7 M Ft 203 778 Ft/m2
2 szoba
450 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 450 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 844
Ragán Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Emeleti elhelyezkedés: Földszinten Épület emeleteinek száma: 1 Állapota: új Komfort besorolása: összkomfortos Építési éve: 2025 Alapterülete: 73 m2 Telekterülete: 450 m2 Szobák száma: 2szoba Közművek: Gáz, Víz, Villany, Csatorna Vízellátás: Vezetékes víz, Közelben Áramellátás: Telekhatáron, Közelben Fűtés módja: Villany Fűtés típusa: Hőszivattyú Homlokzat állapot: Jó Építési mód: Könnyűszerkezet Napelem: Van Energetikai besorolás: A++

Extrák: Különnyíló szobák, Étkező, Terasz, Energetikai tanúsítvány
Új építésű családi házas lakópark Lentiben – természetközeli, modern otthonok!

Lentiben, a város üdülőövezetében, a Liponyak-patak partján és az erdő szomszédságában kínáljuk eladásra ezeket az impozáns házakat,melyek egy új, közel 15.000 m² alapterületű, exkluzív lakóparkban találhatók.

A terület saját belső úttal, új közműhálózattal, zöldfelületekkel és közvilágítással rendelkezik, így egy igazán rendezett és biztonságos lakókörnyezet várja leendő tulajdonosait.

A Lenti Termálfürdő és a Szent György Energiapark mindössze 300 méterre található, a városközpont pedig néhány perc alatt kényelmesen elérhető autóval, kerékpárral vagy akár gyalogosan is.

A lakóparkban 16 db családi ház épül, négyféle, egyedi tervezésű háztípus közül választhat:

Minden otthon magas műszaki és esztétikai színvonalon készül, részleges előregyártással.

Főbb jellemzők:

Modern, ötletes és praktikus építészeti megoldások

Kiváló energetikai besorolás: A+ közel 0 energiaigényű

Hőszivattyús fűtés-hűtés és melegvíz ellátás

Napelemes bővítési lehetőség

Saját gyártású, minőségi fa nyílászárók és modern árnyékolási rendszerek

Természetes alapanyagokból készült fal-, födém- és tetőszerkezet

Fedett, burkolt kocsibeálló (~45 m²)

Részben fedett terasz (32–39 m²)

Háztípusok ,méretek és az árak a képeken láthatóak.

Az ár tartalmazza:

Fedett terasz, kocsibeálló és kukatároló

Közművesített telek: víz, villany, szennyvíz, esővíz, út, közvilágítás, járda

Térkő burkolat (100 m²)

Svédpadló, fa nyílászárók, motoros redőnyök, pliszé

Füvesítés parkosítással, fásítással, díszcserjékkel és babérokkal
Az ár nem tartalmazza:

Konyhabútor

Beépített szekrények

Kiegészítő tételként kérhető (ár megegyezés szerint):

Konyhabútor gépesítve

Beépített szekrények (előszoba, nappali, háló)

Modern, energiahatékony és természetközeli otthonok fiatal párok, családok és idősebb korosztály számára is!

Érdeklődj még ma, és válaszd ki álmaid otthonát Lentiben, a természet szívében!

0620 349 8022

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 09.

2 szobás családi házak ára Lentiben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Lenti m² ár
204 e Ft
335 e Ft 39%
Ennek az ára
Lenti átlagár
91.7 M Ft m Ft
43.7 m Ft -110%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Lenti, földszint

Eladó családi házak a környékről

Balatongyörök
Eladó családi ház

Balatongyörök

89.8 M Ft
5 szoba
140 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

182.4 M Ft
5 szoba
193 m²
Lenti
Eladó családi ház

Lenti

91.134 M Ft
3 szoba
270 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

80 M Ft
5 + 3 szoba
275 m²
Lenti
Eladó családi ház

Lenti

5.9 M Ft
4 szoba
75 m²
Alsópáhok
Eladó családi ház

Alsópáhok

64.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

120 M Ft
7 + 1 szoba
280 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

91.5 M Ft
5 szoba
225 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

175 M Ft
3 szoba
140 m²
Lenti
Eladó családi ház

Lenti

75 M Ft
5 szoba
231 m²
Lenti
Eladó családi ház

Lenti

56 M Ft
5 + 1 szoba
165 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

12.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Hévíz, Park
Eladó családi ház

Hévíz

169 M Ft
5 szoba
220 m²
Lenti
Eladó családi ház

Lenti

9.99 M Ft
1 szoba
40 m²
Lenti
Eladó családi ház

Lenti

14.9 M Ft
1 + 1 szoba
53 m²
Lenti
Eladó családi ház

Lenti

35 M Ft
3 szoba
140 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

200 M Ft
7 szoba
355 m²
Letenye
Eladó családi ház

Letenye

28.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

95 M Ft
4 szoba
140 m²
Kehidakustány
Eladó családi ház

Kehidakustány

124.443 M Ft
5 + 2 szoba
192 m²
Lenti
Eladó családi ház

Lenti

9.99 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Lenti
Eladó családi ház

Lenti

69.99 M Ft
3 szoba
135 m²
Lenti
Eladó családi ház

Lenti

18.9 M Ft
3 szoba