Metrodom

Eladó családi ház
Lajosmizse

+ 15 kép 1/18
125 000 000 Ft125 M Ft 679 348 Ft/m2
3 szoba
184 m²
építés éve:1982

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 982 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815001
Jerkovics Martin
Duna House Kecskemét Jókai u.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó {Lajosmizse} {csendes}, {átmenő forgalomtól mentes} utcájában, {nappali+2 szobás}, {dupla garázsos} {180 nm-es családi ház}!Az ingatlant {elegáns terek}, {igényes megoldások} jellemzik.Az {udvar gyönyörűen parkosított}, {intim} és folyamatosan karbantartott.A {ház modern}, szép és {energiatakarékos}!Legfontosabb paraméterei röviden:- {Elektromos kapu és garázskapu}- {Szigetelt modern épület}- {Napelem 5.5 kw}- {Napkollektor 500 literes tárolóval}- {Tamaris kandalló}- {Uv. szűrős üvegekkel, acéltokos, tolható nappali üvegfal.}- {Térkövezett kocsibeálló}- {Automata öntöző rendszer}- {Fűthető üvegház és garázs}- {Gépesített mahagóni konyha }- {Válogatott dísz cserjék}Amennyiben felkeltette érdeklődését {hívjon bizalommal}!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A DUNA HOUSE teljes kínálatával állok rendelkezésére.
INGATLAN - HITEL - ÉRTÉKBECSLÉS - ENERGETIKA
További információkért keressen a megadott elérhetőségek egyikén.

Tel.: +36-70/884-0033
E-mai: jerkovics.martin@dh.hu

Referencia szám: HZ025310

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás családi házak ára Lajosmizsén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Lajosmizse m² ár
679 e Ft
604 e Ft -13%
Ennek az ára
Lajosmizse átlagár
125 M Ft m Ft
67.9 m Ft -84%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Lajosmizse

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

125 M Ft
4 szoba
135 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

500 M Ft
4 szoba
400 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

125 M Ft
3 szoba
184 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

209 M Ft
5 szoba
425 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

125 M Ft
3 szoba
184 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

500 M Ft
4 szoba
400 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

295 M Ft
5 szoba
238 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

209 M Ft
5 szoba
425 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

65 M Ft
4 szoba
153 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

200 M Ft
6 szoba
312 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

129 M Ft
5 szoba
225 m²