Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Lajosmizse

+ 17 kép 1/20
55 000 000 Ft55 M Ft 611 111 Ft/m2
4 szoba
90 m²
építés éve:2010

Részletes adatok

Telekméret: 25000 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998507
Popa Adriana Camelia
Duna House - Kecskemét, Petőfi Sándor utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

*** Lajosmizse külterületén  eladó egy 2,5 Ha-os ÖNELLÁTÁSRA ÉS BIOGAZDÁLKODÁSRA  ALKALMAS BIRTOK ***

A birtok könnyen megközelíthető, az aszfaltos úttól 1- 2km- re helyezkedik el.

A bekerített terület tanyából, erdőből, szántóból és 1,5 Ha-on  BIO GAZDÁLKODÁSBÓL  tevődik össze.
A birtokon 1 lakóépület található és egy hűtőkamra.
A tanyán 1 db fúrt kút biztosítja a vízellátást, mind a háztartás, mind a gazdálkodás számára.

A tanya lakóépületének fő jellemzői:

- 1 db lakóingatlan
- fa könnyűszerkezet
- kőzetgyapot szigetelés
- beton alap
- 2 szintes:

   földszinten: 72 m2: 2 szoba, nappali, konyha, kamra, fürdőszoba 3 Wc, tároló, fedett terasz és nyitott terasz
   emeleten: 18 m2: 1 szoba

- fűtés kályhával biztosított
- villany: ipari áram
- derítő
- elektromos kapu.

Bővebb információkért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Lajosmizsén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Lajosmizse m² ár
611 e Ft
679 e Ft 10%
Ennek az ára
Lajosmizse átlagár
55 M Ft m Ft
108.2 m Ft 49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Lajosmizse

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

85 M Ft
5 szoba
182 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

200 M Ft
6 szoba
312 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

209 M Ft
5 szoba
425 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

125 M Ft
3 szoba
184 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

125 M Ft
3 szoba
184 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

19.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

125 M Ft
3 szoba
184 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

500 M Ft
4 szoba
400 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

125 M Ft
4 szoba
135 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Lajosmizse
Eladó családi ház

Lajosmizse

124.9 M Ft
6 + 2 szoba
231 m²
Kecskemét