Astora Art House

Eladó családi ház
Kozármisleny

+ 11 kép 1/14
109 000 000 Ft109 M Ft 784 173 Ft/m2
4 szoba
139 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 344 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999187
Bogáthy Eszter
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Új építésű, családi ház jellegű ingatlanok Kozármislenyben!

A jól átgondolt tervezésnek köszönhetően minden ingatlan saját kertkapcsolattal (kb. 250 m2) , garázzsal (17 m2) rendelkezik, az épületek a tárolók által érnek csak össze. A kétszintes lakótérben (108 m2) amerikai konyhás nappali, 3 hálószoba kapott helyet. Különlegessége, hogy a ház földszintjén egy, míg az emeleten két külön fürdőszoba található, a szülők és a gyerekek kényelméért!

Műszaki paraméterek: -épületenkénti saját levegő-víz hőszívattyú padlófűtéssel-15 cm EPS homlokzati, 25cm tető szigetelés-BB energetika-garázs, kerítés, térkő, tereprendezés, 3 db klíma, lámpatestek az árban! Burkolatokat Ön választ, lásd műszaki leírás!

Az árak bruttó árak, tartalmazzák a visszaigényelhető 5%-os áfat. Átadás: 2024. december 31-igMegbízható, rutinos kivitelező. Kérdése maradt, várom hívását!

109000000 Ft
Hívjon bátran! +36 20 928 6806

Referencia szám: PR078109/HZ/16194

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Kozármislenyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kozármisleny m² ár
784 e Ft
738 e Ft -6%
Ennek az ára
Kozármisleny átlagár
109 M Ft m Ft
109.8 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kozármisleny

Eladó családi házak a környékről

Versend
Eladó családi ház

Versend

75 M Ft
3 szoba
123 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

109 M Ft
4 szoba
207 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

128.5 M Ft
5 szoba
180 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

198.9 M Ft
5 szoba
153 m²
Pécsvárad, Szilágypuszta
Eladó családi ház

Pécsvárad

189 M Ft
7 szoba
618 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

168.49 M Ft
5 szoba
200 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

109 M Ft
4 szoba
210 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

168.49 M Ft
5 szoba
200 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

198.9 M Ft
5 szoba
153 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

168.49 M Ft
5 szoba
200 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

9.3 M Ft
1 szoba
30 m²
Kozármisleny, Csikósvölgy
Eladó családi ház

Kozármisleny

36.5 M Ft
3 szoba
43 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

270 M Ft
8 szoba
600 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

128.5 M Ft